Mama Michała Wiśniewskiego leży w szpitalu. Potrzebna jest krew

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Michał Wiśniewski spisał już testament

Michał Wiśniewski zaapelował do fanów o pomoc dla swojej mamy, która leży w szpitalu. "Myślałem, że nie będę musiał wszystkim opowiadać tej historii, dlatego nikogo nie informowałem, ale teraz potrzebuję. Potrzebuję krwi grupy 0RH- dla mojej mamy" - powiedział muzyk

Michał Wiśniewski to jeden z najpopularniejszych artystów, który od lat rozgrzewa publiczność w naszym kraju. Na co dzień lider Ich Troje jest spełnionym ojcem, mężem oraz synem i nigdy nie ukrywał, jak ważna jest dla niego jego rodzina. Wokalista chętnie opowiada o swoich najbliższych i pokazuje spędzone z nimi chwilę na Instagramie. Tym razem jednak nie miał dobrych wieści dla swoich fanów i poprosił ich o pomoc.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Mandaryna i Ania Świątczak o swoich dzieciach. "Mają odwagę, by szukać siebie"
Mandaryna i Ania Świątczak o swoich dzieciach. "Mają odwagę, by szukać siebie" Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Michał Wiśniewski prosi o pomoc dla mamy, która potrzebuje krwi

Michał Wiśniewski zwrócił się do fanów z apelem o pomoc dla jego mamy. Wokalista Ich Troje wyznał, że Grażyna Wiśniewska leży w szpitalu w Warszawie i potrzebuje krwi.

"Zwracam się do państwa z wielką prośbą o pomoc. Myślałem, że nie będę musiał wszystkim opowiadać tej historii, dlatego nikogo nie informowałem, ale teraz potrzebuję. Potrzebuję krwi grupy 0RH- dla mojej mamy, która leży w Warszawie. Ona potrzebuje waszej pomocy, nas wszystkich, ja zrobię to samo. Oddam krew, bo mam taką samą grupę krwi jak ona. Możecie oddawać jakąkolwiek krew, nic się nie zmarnuje. Centrum Krwiodawstwa MSWiA w Warszawie ze wskazaniem na Grażynę Wiśniewską. Nie zapomnę, potwierdzenia przesyłajcie na priv" - powiedział na Instagramie.

Fani od razu ruszyli ze wsparciem.

"Ojej dużo Zdrówka dla pani Grażynki, pomodlę się za mamę, aby wyzdrowiała. Będzie dobrze Michałku, nie martw się";

"Trzymajcie się cieplutko";

"Zdrowia dla mamy i całej waszej rodziny" - piszą internauci w komentarzach.

Michał Wiśniewski i jego mama przez lata nie mieli najlepszych relacji

Michał Wiśniewski przez wiele lat nie miał najlepszych relacji ze swoją mamą. W dzieciństwie wychowywała go babcia, a potem trafił do domu dziecka i był w kilku rodzinach zastępczych. Grażyna Wiśniewska była bowiem uzależniona od alkoholu i po latach postanowiła opowiedzieć swoją historię w książce "Dziewczynka z kieliszkami". Wówczas Michał Wiśniewski napisał do niej list.

Syn i mama pogodzili się i nawet zaprzyjaźnili. Mama Michała Wiśniewskiego prawie dwadzieścia lat temu zrezygnowała z alkoholu i jakiś czas temu zamieszkała z synem.

"Sam nigdy nie dostałem prezentu od mamy, ale ona zrobiła mi raz najważniejszy i najpiękniejszy prezent w życiu, gdy przestała pić. Więcej prezentów od niej nie oczekiwałem i nie oczekuję" - opowiedział w rozmowie z "Faktem".

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości