Michał Wiśniewski zdradził, jak czuje się jego mama. "Bardzo tęskni za domem"

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Michał Wiśniewski powiedział, jak czuje się jego mama

Kilka dni temu Michał Wiśniewski poinformował, że jego mama trafiła do szpitala. Wokalista powiedział o wszystkim na Instagramie i poprosił internautów o oddawanie krwi. Teraz w najnowszym wywiadzie zdradził, jak dziś czuje się jego mama.

Michał Wiśniewski 18 stycznia zaniepokoił swoich fanów, dodając na Instagramie nagranie, w którym wyznał, że jego mama trafiła do szpitala. Lider grupy Ich Troje zaapelował do obserwatorów i poprosił o wsparcie.

Reszta artykułu pod materiałem wideo:

Mandaryna i Ania Świątczak o swoich dzieciach. "Mają odwagę, by szukać siebie"
Mandaryna i Ania Świątczak o swoich dzieciach. "Mają odwagę, by szukać siebie" Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Michał Wiśniewski poprosił fanów o pomoc

Michał Wiśniewski na nagraniu powiedział:

"Proszę państwa, troszeczkę mnie też dopadła potrzeba, dlatego zwracam się do Państwa z wielką prośbą o pomoc. Myślałem, że nie będę musiał wszystkim opowiadać tej historii, dlatego nikogo nie informowałem, ale teraz potrzebuję. Potrzebuję krwi 0 RH- dla mojej mamy, która leży w Warszawie. Ona potrzebuje waszej pomocy, nas wszystkich. Ja zresztą zrobię to samo, oddam, bo mam taką samą grupę krwi jak ona" - powiedział.

Dalej wyjaśnił, jak można oddać krew.

"Można oddawać jakąkolwiek krew, nic się nie zmarnuje. Centrum krwiodawstwa MSWiA w Warszawie ze wskazaniem na Grażynę Wiśniewską. Będę bardzo zobowiązany i nie zapomnę" - powiedział.

Michał Wiśniewski powiedział, jak czuje się jego mama

Michał Wiśniewski powiedział, że operacja jego mamy trwała wiele godzin, jednak teraz Grażyna Wiśniewska czuje się już o wiele lepiej.

"Mama czuje się dobrze i wszystko jest pod kontrolą. Niestety będzie jeszcze musiała trochę pobyć w szpitalu, co niekoniecznie jej się podoba. Bardzo tęskni za domem, którego dotąd nie opuszczała na dłużej, więc chciałaby już wyjść. Rekompensujemy jej to jednak wizytami i cały czas ktoś z rodziny ją odwiedza, by nie czuła się samotna" - powiedział w rozmowie z "Faktem".

Na końcu gwiazdor podziękował pracownikom szpitala, za opiekę nad jego mamą.

"Muszę przyznać, że opieka w szpitalu jest rewelacyjna i wszyscy bardzo się o nią troszczą. Pielęgniarki, salowe, lekarze pracują tam na naprawdę wysokim poziomie" — dodał.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości