Michał Wiśniewski został ojcem po raz szósty! Zdradził imiona syna

Autor:
Dominika
Kowalewska
Michał Wiśniewski został ojcem po raz 6.

Michał Wiśniewski ponownie został ojcem. Gwiazdor poinformował, że na świecie pojawił się jego syn. Co więcej, lider zespołu Ich Troje zdradził imiona dziecka. Po batalii z żoną doszło do kompromisu?

Michał Wiśniewski jest jednym z najbarwniejszych muzyków na polskiej scenie. Od lat związany z grupą Ich Troje, wzbudza zainteresowanie nie tylko ze względu na nietuzinkowy wizerunek, ale również bogate życie osobiste. Michał Wiśniewski ma za sobą pięć związków małżeńskich i aż sześć razy stawał na ślubnym kobiercu. O jego życiu nakręcono reality show, a dzieci dorastały w blasku fleszy. Aktualnie lider Ich Troje jest w szczęśliwym związku z piątą żoną Polą Wiśniewską. Para właśnie poinformowała o przyjściu na świat szóstego dziecka.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Malwina Wędzikowska przeszła długą drogę w życiu. "Byłam w takim punkcie otchłani"
Malwina Wędzikowska przeszła długą drogę w życiu. "Byłam w takim punkcie otchłani"

Michał Wiśniewski został ojcem

Michał Wiśniewski jest dumnym ojcem aż sześciorga pociech. Każda z nich nosi dosyć oryginalne imiona, zdecydowanie odbiegające od polskiej tradycji. Tak oto rodzina Wiśniewskich to: Xavier, Fabienne Marta, Etiennette Anna i Vivienne Vienna. Dotychczas najmłodszy syn Falco Amadeus jest owocem związku z Polą Wiśniewską. Kobieta jest piątą żoną lidera Ich Troje. Miłość kwitnie, a dowodem łączącego parę uczucia była kolejna ciąża. Pola Wiśniewska przekazała radosną nowinę za pośrednictwem mediów społecznościowych. W październiku 2022 roku opublikowała zdjęcie testu ciążowego z dopiskiem:

"Ups! Znów to zrobiliśmy" - czytamy.

Przeczytaj też: Pola Wiśniewska kiepsko znosi ciążę. "Miało być pięknie, a czuję się fatalnie"

16 maja Michał Wiśniewski poinformował fanów, że syn właśnie pojawił się na świecie. Jak przystało na członka rodu Wiśniewskich, nosi dość wyjątkowe imię, którym dumny ojciec pochwalił się na Instagramie:

"Witamy na świecie! Noël Cloé Wiśniewski" - czytamy na grafice.

Pod wpisem pojawiły się liczne gratulacje od fanów. Nie zabrakło komentarzy dotyczących nietypowego imienia. Fani przyznali, że może zrobić dziecku więcej szkody niż pożytku. Zgadzacie się?

Michał Wiśniewski o wychowaniu dzieci i związku z Polą

Michał Wiśniewski jakiś czas temu był gościem w internetowym programie Magdy Mołek. Lider zespołu Ich Troje w rozmowie z dziennikarką otworzył się i poruszył kilka intymnych tematów. Zdradził, że Pola Wiśniewska namówiła go do pójścia na terapię, którą przez wiele lat uważał za bezsensowną.

"Wydawało mi się, że jestem zbyt inteligentny na terapię, czyli muszę to sam przepracować. Tak, przestałem pić, też samemu. Wydaje mi się, że to nowe doświadczenie, które teraz przeżywam w programie, to jest dla mnie coś nowego, coś ważnego. Niby nic nie może nas zaskoczyć, a tu jednak tę kobietę z przeszłością i mężczyznę po przejściach zaskoczyło (...) bardzo duże wyzwanie i odkrywamy siebie na nowo" - powiedział.

Muzyk przyznał, że stara się być najlepszym ojcem. Dodał, że dokładał wszelkich starań, by każde z jego dzieci otrzymało odpowiednią opiekę, miłość i zainteresowanie obojga opiekunów. "Ludzie bardzo często oceniają to przez pryzmat jakiegoś dziecioróbstwa, a my mamy bardzo dobrze wychowane dzieci. Zarówno moje byłe małżonki włożyły w to całą masę pracy, jak i ja, jak i same dzieci. Jestem z tego bardzo dumny. Przede mną kolejne 18 lat, żeby wypuścić kolejne dziecko z gniazda. Mam nadzieję, że mi życia starczy i sił" - tłumaczył.

Czytaj więcej: Michał Wiśniewski o błędach. "Straciłem wszystko. Przede wszystkim ludzką godność"

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości