Nowa para w "Gogglebox. Przed telewizorem". "Szybki transfer z 'Kocha, lubi, pasuje'"

Autor:
Kamila
Jamrożek
Hubert z "Kocha, lubi, pasuje" dołączył do ekipy "Gogglebox. Przed telewizorem"

Hubert Szczypek i Tusia Witkowska - sympatyczne rodzeństwo zadebiutowało w programie "Gogglebox. Przed telewizorem". Co o nich wiemy? Mężczyzna wcześniej występował w innym formacie.

Widzowie telewizji TTV szybko zauważyli, że Hubert Szczypek był uczestnikiem innego formatu stacji. Chłopak wystąpił w programie "Kocha, lubi, pasuje". Teraz wraz z siostrą zasiadł na kanapie w "Gogglebox. Przed telewizorem". Sprawdź więcej informacji na ich temat!

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Kamil z "True Love" o relacjach po programie. Wyznał, z kim zamieszkał
Kamil z "True Love" o relacjach po programie. Wyznał, z kim zamieszkał Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Nowa para w "Gogglebox. Przed telewizorem" – kim są Hubert Szczypek i Tusia Witkowska?

Hubert Szczypek i Tusia Witkowska to rodzeństwo, które dołączyło do programu "Gogglebox. Przed telewizorem" i razem zasiadło na kanapie przed telewizorem. Oboje mają swoje korzenie w Sopocie.

Hubert jest pasjonatem kitesurfingu, a także pracuje jako model, fascynując się modą i stylem. Jego życie jest pełne nowych przygód i podróży w rozmaite zakątki świata. Natomiast Tusia, siostra Huberta, jest blogerką podróżniczą. Jej pasją jest odkrywanie nowych miejsc i dzielenie się nimi z innymi. Oprócz tego jest w szczęśliwym związku małżeńskim z Danielem. Regularnie publikuje wpisy na Instagramie i prowadzi swój własny blog podróżniczy.

Jej konto na Instagramie to @tusiawit, a Huberta znajdziecie pod nickiem @hubertszczypek. Na pewno będziecie mieli okazję zobaczyć ich reakcje i komentarze na różnorodne programy telewizyjne w programie "Gogglebox. Przed telewizorem".

 "Szybki transfer z 'Kocha, lubi, pasuje'"

Hubert Szczypek z "Kocha, lubi, pasuje" w "Gogglebox. Przed telewizorem"

Hubert Szczypek pojawił się w emocjonującym 4. odcinku programu "Kocha, lubi, pasuje". Bohaterką tego epizodu była Magda, która w przeszłości podjęła decyzję o ucieczce sprzed ołtarza i teraz poszukuje prawdziwej miłości.

Magda wyróżnia się orientalną urodą, bollywoodzkim stylem i ogromnymi ambicjami. Jej ideałem jest dobrze zbudowany chłopak o kręconych włosach i surferskim look'u. Mimo że w Polsce niełatwo znaleźć atrakcyjnych i wolnych surferów, Magda miała okazję poznać siedmiu takich młodych mężczyzn, wśród których znalazł się także Hubert.

Niestety, mimo pewnego zainteresowania Magdy, ostatecznie wybrała innego uczestnika programu, Bartka. Mimo to Hubertowi tak spodobał się udział w programie "Kocha, lubi, pasuje", że postanowił kontynuować swoją przygodę z telewizją.

"Kocha, lubi, pasuje" – o czym jest program?

"Kocha, lubi, pasuje" to polska wersja popularnego formatu telewizyjnego "Game of Clones", który został stworzony przez brytyjską firmę Youngest Media. W programie uczestnicy - zarówno single jak i singielki - mają okazję stworzyć wizerunek swojego partnera idealnego, a następnie spotkać się z siedmioma kandydatami, którzy spełniają te wymagania. Emisja programu rozpoczęła się 15 kwietnia i odbywa się na antenie TTV, a premierowe odcinki "Kocha, lubi, pasuje" można obejrzeć w każdą sobotę o godzinie 22.00.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TTV

Pozostałe wiadomości