Gwiazdy

Córka Michała Wójcika nie poszła w jego ślady. Co sądzi o życiu w patchworkowej rodzinie?

Gwiazdy

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Jak wygląda córka Michała Wójcika?

Kim jest córka Michała Wójcika z kabaretu Ani Mru-Mru? Julia Wójcik to jedno z czworga dzieci słynnego artysty kabaretowego. Michał Wójcik i jego córka opowiedzieli niedawno o swojej relacji i życiu w patchworkowej rodzinie. Na Instagramie Julii Wójcik można zobaczyć, jak teraz wygląda. Dziewczyna gromadzi sporo fanów w mediach społecznościowych, gdzie recenzuje książki.

Michał Wójcik pochodzi z Lublina. Jest członkiem grupy kabaretowej Ani Mru-Mru. Od 2001 tworzy ją z Marcinem Wójcikiem -panowie mają to samo nazwisko, ale nie są spokrewnieni. Występuje z nimi również Waldemar Wilkołek. Michał Wójcik miał kilka związków, których owocem jest czwórka pociech.

Jacy rodzice, takie dzieci? 6. Michał Królikowski
Jacy rodzice, takie dzieci? 6. Michał Królikowski Jacy rodzice, takie dzieci? 6. Michał Królikowski

Kim jest córka Michała Wójcika z kabaretu Ani Mru-Mru?

Julia Wójcik ma dziś 22 lata. Dziewczyna jest aktywna w mediach społecznościowych, w których recenzuje książki. Prowadzi Instagram oraz TikTok. Jej prywatna biblioteczka robi wrażenie. Oprócz czytania pasjonuje się sportem.

Moją pasją było pływanie. Niestety ze względów zdrowotnych musiałam zrezygnować [...] Obecnie jestem sędziną na zawodach pływackich. Mam licencję i w ten sposób ciągle jestem przy wodzie

Córka Michała Wójcika pochwaliła się w czerwcu, że zdobyła licencjat na Wydziale Nauk o Ziemi i Gospodarki Przestrzennej Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.

Michał Wójcik stworzył patchworkową rodzinę. Jaki ma kontakt z córką Julią?

We wrześniu 2022 Michał Wójcik pojawił się z Julią w "Dzień Dobry TVN". Artysta kabaretowy zdradził, co łączy go z córką i wyznał jej miłość.

"Wspólne zainteresowania. Ja też jestem zwierzęciem wodnym. Powoli zaczynają być tatuaże, co mnie bardzo cieszy [...] Kocham tatuaże, kocham moją córkę. Jak zrobiła, byłem przeszczęśliwy. Wiem, że to dopiero początek. To też nas łączy, ale też i miłość do zwierząt. Uwielbiamy koty" – powiedział Michał Wójcik.

Członek kabaretu Ani Mru-Mru opowiedział o funkcjonowaniu w patchworkowej rodzinie. Wyjaśnił, w jaki sposób buduje więzi z dziećmi.

"Na początku były obawy, co dzieciaki między sobą zrobią, jakie będą kontakty. Natomiast dzięki dobie internetowej, to jest tak, że one mają więcej kontaktów między sobą niż z tatą. Staram się, żeby minimum dwa razy do roku, czyli w wakacje i święta, wynająć busa, bo jeszcze są dzieci po stronie mojej narzeczonej, więc jedziemy taką ekipą w 8-9 osób czasami i oni aż piszczą za sobą. To są tak potężne relacje. Rozpiętość wiekowa jest potężna, więc jedno kocha drugie, to zauroczone jest w tym, to już tęskni za tym. Oni już się sami wychowują" - wyznał w wywiadzie.

Michał Wójcik na co dzień mieszka w Katowicach, a jego córka w Lublinie. Julia Wójcik powiedziała w programie, jak kontakt z tatą wygląda z jej perspektywy.

"Ze względu na pracę taty i życie prywatne stało się tak, a nie inaczej, że odległość zawsze była. Jako małe dziecko zazdrość była, czemu nie przyjechał, ale z czasem człowiek to rozumie. Czas sprawił, że inaczej na to wszystko się patrzy. Jestem starsza i inaczej widzę obecną sytuację taty" - stwierdziła.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości