Michel Moran w objęciach syna. Poruszające zdjęcie

Michel Moran tęskni za synem

Słynny kucharz i juror programu "MasterChef" Michel Moran pokazał zdjęcie z synem. Panowie ściskają się z całych sił, a ojciec tłumaczy, że to dlatego, że znów muszą się rozstać. Ze względu na dzielącą ich odległość widują się niezwykle rzadko. Andrea Moran mieszka bowiem na wyspie Nowa Kaledonia na Oceanie Spokojnym. Nie poszedł w zawodowe ślady ojca, ale spełnia swoje marzenia jak mało kto!

Jeden z najbardziej rozpoznawalnych kucharzy w Polsce, pochodzący z Hiszpanii Michel Moran, doczekał się dwójki dzieci. Solene i Andrea są już dorośli i żadne z nich nie gotuje zawodowo. Ojciec jest jednak z obojga bardzo dumny i utrzymuje z nimi bardzo bliski kontakt - na tyle, na ile pozwalają dzielące ich odległości.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Joanna Krupa była pytana, czy jest w ciąży. "Uderzyło mnie to w serce"
Joanna Krupa była pytana, czy jest w ciąży. "Uderzyło mnie to w serce" W rozmowie z nami Joanna Krupa wróciła wspomnieniami do czasów, gdy była pytana o to, czy jest w ciąży. Miała wówczas problemy ze zdrowiem.

Michel Moran ma dwójkę dorosłych dzieci. Czym zajmują się Solene i Andrea?

Michel Moran jest kucharzem z zawodu i z zamiłowania. Założył własną szkołę gastronomiczną, napisał kilka książek kucharskich. Od wielu lat jest też jurorem programu MasterChef. Swoją karierę rozpoczął w restauracji w Łodzi, a obecnie prowadzi własną restaurację w Warszawie. Przez wiele lat był częścią szerokiego świata kulinarnego, w którym współpracował z wieloma wybitnymi restauratorami i kucharzami.

Prywatnie Michel Moran ma dwójkę dorosłych już dzieci, które podobnie jak tata, opuściły rodzimą Hiszpanię, w poszukiwaniu swojego miejsca na ziemi. Córka kucharza, Solene została psycholożką i osiadła we Francji. Syn, Andrea, wybrał dla siebie nieco bardziej nietypowy zakątek świata. Marzenia o życiu blisko natury spełnia hodując bydło i uprawiając ziemię na wyspie Nowa Kaledonia, leżącej pomiędzy Australią i Nową Zelandią na Oceanie Spokojnym. W jednym z wywiadów Michel Moran żartował, że jego syn przypomina bohatera filmu "Cast away. Poza światem", bo żyje jak rozbitek na bezludnej wyspie.

Andrea Moran mieszka na odległej wyspie. Każde spotkanie jest dla Michela Morana na wagę złota

Kucharz nie kryje dumy z dokonań syna. Wielokrotnie mówił, że bardzo docenia to, że Andrea wybrał swoją drogę i robi to, co kocha.

"Przekazał mi motto: rób co lubisz, a wszystko będzie dobrze . Żeby nie myśleć o byciu bogatym, o pieniądzach, tylko robić, co się kocha, a dalej wszystko będzie super. Tak robię i to działa" - mówił Andrea Moran w cyklu "Kulisy Sławy" programu Uwaga! TVN.

Spełnianie marzeń wiąże się jednak z ograniczonym kontaktem z rodziną. Jednym z trudniejszych momentów w życiu obu panów było rozstanie wymuszone pandemią. By podnieść nieco ojca na duchu, Andrea wysyłał mu swoje zdjęcia, które kucharz publikował później na swoim instagramowym koncie.

"Miło, kiedy rano wstajesz i tu piękna zdjęcia od syna!!!! Trudny okres, pandemia nie pozwala nas się spotkać!!!! Tęsknota jest coraz większa, ale najważniejsze widać, że uśmiech jest !!!! I że wszystko jest ok" - pisał pod jednym ze zdjęć.

Tym razem o jakości spędzonego wspólnie czasu może świadczyć zaangażowanie, z jakim ojciec i syn ściskają się wzajemnie na zdjęciu.

"Ostatni moment z synem już tęsknię!!! Był magiczny wyjątkowo!!! see you soon my son!" - napisał pod zdjęciem zakochany tata.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości