Michel Moran zostanie dziadkiem. Dobrą nowinę przekazał w wyjątkowy sposób

Michel Moran zostanie dziadkiem
Michel Moran zostanie dziadkiem
Źródło: MWMEDIA
Michel Moran słynie z ogromnego poczucia humoru. Tym razem postanowił pobawić się w zgadywanki ze swoimi obserwatorami na Instagramie. Wstawił zdjęcie z ukrytym przesłaniem. Fani szybko dostrzegli, o co chodzi.

Michel Moran to gwiazdor uwielbiany przez polskich widzów. Ich przychylność zaskarbił sobie, będąc jednym z jurorów w programie "MasterChef" oraz "MasterChef Junior". Francuski restaurator podzielił się z fanami wesołą nowiną w niecodzienny sposób. Jak się okazuje, w tym roku po raz kolejny zostanie dziadkiem!

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Michel Moran o najbardziej nielubianym przedmiocie w szkole
Michel Moran o najbardziej nielubianym przedmiocie w szkole

Michel Moran zostanie dziadkiem

Michel Moran od wielu lat mieszka w Polsce. We Francji zostały jego dzieci syn Andrea i córka Solene. Juror programów kulinarnych nie widuje się z nimi tak często, jakby chciał, jednak uczestniczy w ich życiu i jest obecny przy ważnych wydarzeniach. Jednym z nich był ślub Solene, który odbył się we wrześniu 2022 roku we francuskiej miejscowości Annecy. Teraz w rodzinie Moranów szykuje się kolejne święto. Niedługo na świat przyjdzie dziecko Andrei!

"Mam dla was nowinę! Ciekawe, czy zgadniecie. Wszystko jest na zdjęciu. Jestem mega szczęśliwy #surprise #happyman #familytime" - napisał Michele Moran na Instagramie.

Na zdjęciu widzimy, jak juror uśmiecha się i pozuje w koszulce z napisem "Grandpa, July 2023" (pl. Dziadek, lipiec 2023). Pod zdjęciem oznaczył syna Andreę. 

Fani szybko zgadli, o co chodzi. Za około pięć miesięcy na świecie pojawi się kolejny wnuk restauratora! W komentarzach pojawiła się lawina gratulacji.

"Gratulacje dla dziadka, ale też i dla rodziców. To szczęście ogromne", "O cudownie! I to jeszcze w środku lata. Gratulacje! Cudownego czasu dla Was", "Wow będzie nowe życie" - czytamy w komentarzach.

Koledze z planu "MasterChef Junior" pogratulowała także Anna Stermach.

"Ogromne gratulacje! Wspaniałego czasu dla was" - napisała.

Michel Moran - dzieci i wnuki

Michel Moran jest ojcem dwójki dzieci. Andrea i Solene są owocami jego pierwszego małżeństwa. Jak przyznał, była żona utrudniała mu kontakt z synem Andreą. Pomimo wyroku sądu jego kontakty i widzenia były mocno ograniczane, jednak ostatecznie chłopak zamieszkał z nim.

"Mój syn miał wtedy dwanaście lat, a dwa lata później wystąpił do sądu we Francji, żeby móc zamieszkać ze mną i z moją żoną w Polsce. Sprawę sądową wygraliśmy i mój syn zamieszkał z nami. Mamy fantastyczne relacje. Dziś wiem, że warto było to dla niego zrobić" – mówił juror MasterChefa w jednym z wywiadów.

Obecnie Andrea Moran mieszka we Francji w Nowej Kaledonii. Nie poszedł w ślady sławnego ojca. Jest rolnikiem, hoduje bydło i żyje blisko natury, co od zawsze było jego marzeniem.

Michel Moran jest za to szczęśliwy w Polsce. Drugą żonę poznał w restauracji w Luksemburgu, gdzie pracował jako kucharz. Oboje byli po rozwodach i mieli po dwoje dzieci. To dla niej właśnie postanowił przeprowadzić się do Polski i tu zacząć na nowo życie. Michel Moran jest już dziadkiem, jedna z córek jego obecnej żony, Haliny ma dwoje dzieci Klarę i Oskara.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości