Mikołaj Roznerski w walentynki pokazał zdjęcie z synkiem. "Miłości każdej wam życzę"

Mikołaj Roznerski na premierze filmu "8 rzeczy, których nie wiecie o facetach"
Mikołaj Roznerski pokazał zdjęcie z synkiem
Źródło: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA
Mikołaj Roznerski pokazał na Instagramie niepublikowane dotąd zdjęcie z synkiem. Fotografia ma już ponad 10 lat i została wykonana niedługo po narodzinach chłopca. Walentynkowy post niezwykle rozczulił internautów, co widzimy w komentarzach.

Mikołaj Roznerski jest jednym z najbardziej rozchwytywanych aktorów młodego pokolenia. Na Instagramie obserwuje go już ponad pół miliona internautów, którzy bacznie śledzą każdy jego krok. Aktor jednak nie mówi w mediach o życiu prywatnym.

Mikołaj Roznerski pokazał, jak świętuje walentynki

Ostatnio, po kilku latach związku, Mikołaj Roznerski rozstał się z aktorką Adrianą Kalską, która potwierdziła smutne doniesienia, wydając oświadczenie na Instagramie. Od tego czasu aktor nie komentuje spraw sercowych i nie udziela na ten temat komentarzy.

Teraz z okazji walentynek pokazał na Instagramie rozczulające zdjęcie z synkiem. Jak widzimy, fotografia została wykonana niedługo po narodzinach chłopca, gdyż warto przypomnieć, że Mikołaj Roznerski ze związku z aktorką Martą Juras doczekał się syna Antoniego, który w ubiegłym roku skończył 10 lat.

Na Instagramie napisał:

"Miłości każdej wam życzę" - czytamy.

Zobacz wideo:

Maja Hyży o reakcji partnera na czwartą ciążę
Maja Hyży o reakcji partnera na czwartą ciążę
Maja Hyży w rozmowie z Aleksandrą Czajkowską dla serwisu cozatydzien.tvn.pl wspomniała dzień, w którym dowiedziała się, że jest w ciąży. Zaznaczyła, że miała obawy, co do zdrowia dziecka.
Źródło: Co za Tydzień

Internauci zachwyceni postem aktora

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy fanów, których bardzo rozczuliła fotografia ojca z synem.

"To jest prawdziwa miłość", "Moja tegoroczna walentynka również tak wygląda", "Piękne zdjęcie", "Mógłbyś częściej takie dodawać", "Najpiękniejsza miłość, bo miłość do dziecka", "Ty to masz jednak szczęście", "Związki i kobiety mogą się schować przy takim uczuciu", "Piękna fotografia, pozdrawiam serdecznie" - czytamy.

Zobacz również:

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości