Gwiazdy

Córka Moniki Belluci ma już 17 lat. Jej uroda zachwyca

Gwiazdy

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Monica Belluci ma dwie córki

Córka Moniki Belluci z biegiem lat coraz bardziej robi się podobna do swojej sławnej mamy i tak jak ona, również rozkręca swoją karierę w show-biznesie. 17-latka mimo młodego wieku jest już wziętą modelką, a jej uroda zachwyca największych projektantów.

Monica Belluci swoją przygodę z show-biznesem zaczynała od pracy modelki. Gwiazda chodziła po wybiegach i pozowała do zdjęć, aż w końcu trafiła na okładkę jednego z magazynów. To właśnie wtedy dostrzegł ją jeden z włoskich reżyserów, który zauroczony urodą popularnej Włoszki powierzył jej niewielką rolę w swoim filmie. Później kariera Moniki Belluci nabrała rozpędu i dziś jest uznawana za jedną z ikon światowego kina. Najstarsza z dziewczyn Bonda swoje dobre geny przekazała także córkom, które długo starały się żyć anonimowo. Jedna z dziewczynek szybko jednak odkryła, że światła reflektorów to coś, co kręci ją najbardziej.

Córka Moniki Belluci jest kilku lat pracuje jako modelka

Najstarsza córka Moniki Belluci poszła w jej ślady i do branży mody wstąpiła trzy lata temu, gdy miała zaledwie 14 lat. Modelka wystąpiła wówczas w sesji dla marki Dolce&Gabbana. Deva Cassel urodziła się 12 września 2004 roku i w tym roku skończy 18 lat. Gwiazda już teraz jest prawdziwą idolką młodego pokolenia, a jej konto na Instagramie śledzi ponad 700 tysięcy osób. Nastolatka wyrasta na prawdziwą gwiazdę.

Deva Cassel ma w swoim portfolio pokazy dla największych domów mody, takich jak między innymi Valentino czy Prada. Zrobiła też kilka prestiżowych sesji okładkowych, dla takich magazynów, jak między innymi "Elle" czy "Harper's Bazaar". Niedawno pojawiła się wspólnie z mamą na pierwszej stronie włoskiej edycji "Vogue".

Córka Martyny Wojciechowskiej nie chce wchodzić do świata show-biznesu
Córka Martyny Wojciechowskiej nie chce wchodzić do świata show-biznesu Martyna Wojciechowska w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą opowiedziała o swojej dorastającej córce. Okazuje się, że Marysia nie chce iść w ślady ani mamy, ani taty i ma całkiem inny pomysł na przyszłą karierę. Podróżniczka zaznaczyła, że dziewczynka nie zamierza też wchodzić w świat show-biznesu i chociaż otrzymuje dla niej propozycje do sesji zdjęciowych, wszystkie odrzuca.

Deva Cassel nie obnosi się ze swoim życiem prywatnym

Deva Cassel jest owocem związku Moniki Belluci i Vincenta Cassela. Słynna para doczekała się dwóch córek: urodzonej w 2004 roku Devy oraz 12-letniej dziś Leonie. Niestety ich związek nie przetrwał próby czasu i w 2013 roku małżonkowie postanowili się rozwieść. Monica Belluci i Vincent Cassel podzielili się obowiązkami wychowawczymi i wspólnie ustalili, że będą trzymać swoje pociechy z dala od show-biznesu. Dziewczynki rzadko więc pokazywały się z rodzicami publicznie. Deva Cassel nigdy nie chciała zostać celebrytką. Jako dziecko mocno poświęcała się nauce i dziś podobno mówi aż w pięciu językach. Do tej pory bardzo chroni też swoją prywatność i na Instagramie publikuje tylko zdjęcia i filmy dotyczące jej pracy.

Mimo to media nie odstępują jej na krok. Niedawno 17-latka została przyłapana przez paparazzich na randce z chłopakiem. Luca Salandra spotyka się z córką Moniki Belluci od dwóch lat i również pracuje jako model. Aktorka miała od razu zaakceptować ewentualnego przyszłego zięcia.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: Andreas Rentz/Getty Images

Pozostałe wiadomości