Monika Brodka szczerze o posiadaniu dzieci. "Presja społeczna mnie potwornie drażni"

Monika Brodka
Monika Brodka szczerze o posiadaniu dzieci
Źródło: MWMEDIA
Monika Brodka udzieliła niedawno wywiadu, w którym otworzyła się na temat posiadania dzieci. Artystka przyznała, że presja społeczna związana z powiększeniem rodziny jest dla niej nie do przyjęcia.

Monika Brodka jest polską wokalistką alternatywną, autorką tekstów i kompozytorką. Zwycięstwo w jednym z muzycznych talent show okazało się trampoliną do kariery. Początkowo wykonywała muzyką popową, jednak przez lata jej styl ewoluował. Monika Brodka znana jest ze swoich niezwykłych kreacji scenicznych i nietuzinkowych wyborów modowych.

Dalsza część artykułu pod wideo.

Jacy rodzice, takie dzieci? Anna Jarosik w ogniu pytań

Monika Brodka o posiadaniu dzieci

Monika Brodka jest gwiazdą, która skrzętnie ukrywa swoją prywatność. Dba o to, by niewiele wiadomo było na temat jej życia uczuciowego. Artystka niedawno gościła na kanale Karola Paciorka "Imponderabilia". W rozmowie po raz pierwszy otworzyła się i uchyliła rąbka tajemnicy. Monika Brodka przyznała, co sądzi o społecznej presji, która wywierana jest na kobietach w określonym wieku.

"Na kobiety w określonym wieku jest nakładana tak bardzo duża presja społeczna z tym tematem, że chyba kobietom też niejednokrotnie jest trudno usłyszeć siebie w tym wszystkim. Na ile to jest potrzeba społeczeństwa, które ci mówi: 'masz tam ileś lat. Czas!', a na ile to rzeczywiście jest twoja własna potrzeba, szczególnie kiedy intensywnie pracujesz, te rozważania gdzieś tam bardzo często odkłada się na później" - powiedziała.

Monika Brodka przyznała ponadto, że jeszcze ma przed sobą "rozpracowywanie" tematu posiadania dzieci.

"We mnie taka potrzeba rozpracowania tego tematu jeszcze nie nadeszła, więc nie mam jeszcze odpowiedzi na to pytanie, ale ta presja społeczna mnie potwornie drażni" - dodała.

Monika Brodka o partnerach

W wywiadzie Monika Brodka została zapytana również o relacje. Artystka przyznała, że partnerzy są dla niej inspiracją i dużo się od nich uczy. Wokalistka nie ukrywała, że jej życie nie należy do najłatwiejszych, dlatego w codzienności zależy jej na stabilizacji.

"Ja prowadzę taką dosyć mało oryginalną codzienność. Potrzebuję stabilizacji w moim życiu, bo to moje życie zawodowe jest dosyć niestabilne, więc te moje relacje są też dla mnie oparciem w trudnych chwilach itd., ale chyba tak powinno być. Dużo się dowiaduję z tych związków też o sobie. O takim funkcjonowaniu, jak bardzo to ego jest istotne, a jak czasami nie powinno być istotne. To jest trudna szkoła takie relacje. Staram się wychodzić z jakichś utartych schematów, bo chyba każdy w nie w życiu wpada. Tyle mam do powiedzenia" - powiedziała.

Monika Brodka nie odniosła się do plotek dotyczących zakończenia relacji z narzeczonym Przemkiem Dzienisem.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Czytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości