Monika Goździalska wyjawiła, dlaczego z córką opuściły Polskę. "Była wyśmiewana, wyzywana"

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Monika Goździalska o córce lesbijce i jej trudnym życiu w Polsce

Monika Goździalska znana m.in. z programów "Big Brother" i "MasterChef" wyprowadziła się z Polski. W najnowszym wywiadzie opowiedziała o coming oucie swojej córki, która jest lesbijką. Dziewczyna nie miała w Polsce łatwego życia, przeszła przez depresję i próbę samobójczą.

Monika Goździalska zdobyła popularność dzięki udziałowi w telewizyjnych programach rozrywkowych. W wyborach Mrs. World w 2011 r. zdobyła tytuł pierwszej wicemiss. Ma też za sobą rozbieraną sesję dla magazynu dla panów "CKM". Kilka lat temu poinformowała, że jej córka jest lesbijką. Teraz ujawniła dramat swojego dziecka.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Julia Sobczyńska z "Top Model" o związku z kobietą. Jej babcia poszła do księdza
Julia Sobczyńska z "Top Model" o związku z kobietą. Jej babcia poszła do księdza Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Monika Goździalska o córce lesbijce i jej trudnym życiu w Polsce

Monika Goździalska mieszka z rodziną w Hiszpanii, ale często można spotkać ją w Polsce na różnych medialnych imprezach. Na jednej z nich zdradziła powód wyprowadzki z ojczyzny.

"Zawsze chciałam mieszkać w kraju, gdzie jest słońce, ludzie są bardziej pozytywni i uśmiechnięci i czekałam na ten moment, kiedy finansowo będę mogła sobie na to pozwolić. Plus moja córka jest lesbijką i nie miała tu łatwego życia" - zaczęła wypowiedź dla Pomponika.

Celebrytka opowiedziała więcej o swojej córce. Dziewczyna przeszła w Polsce traumatyczne chwile.

Moja córka przeszła naprawdę ciężką depresję, była wyśmiewana, wyzywana, nawet miała próbę samobójczą, więc dla mnie jako dla matki to jest dramat

Monika Goździalska apeluje do rodziców dzieci homoseksualnych

W tej samej rozmowie Monika Goździalska zachwycała się życiem w Hiszpanii i podkreślała, że najważniejsze dla niej jest to, że jej córka może czuć się w tym kraju wolna.

"Po pół roku w Hiszpanii stwierdzam, że to była najlepsza decyzja w moim życiu. Jestem patriotką, kocham swój kraj, ale nie akceptuję miliona rzeczy w tym kraju. Cudowne warunki życia i odpoczynku emocjonalnego daje mi Hiszpania, dlatego że moje dziecko jest wolne" - przekonywała.

Bycie gejem czy lesbijką to nie choroba, to trzeba zrozumieć, bo żyjemy w kraju, gdzie szykanowane są takie osoby [...] Zawsze mówię rodzicom dzieci homoseksualnych: to są wasze dzieci, kochajcie je i nie ingerujecie, co się dzieje pod kołdrą. O to zawsze będę walczyła

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości