Angelika gorzko o ukrywaniu rozstania z Davidem. "Nie jest łatwo udawać"

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
"Hotel Paradise". Angelika o związku z Davidem

Angelika z "Hotelu Paradise 6" wróciła do tematu związku i rozstania z Davidem. Fani poprosili ją o wyjaśnienie jednej kwestii. Uczestniczka show opowiedziała o tym, czy jej relacja była szczera. Wspomniała to, jak ciężko było jej ukrywać przed widzami rozstanie z Davidem podczas emisji programu.

Po zakończeniu 6. edycji "Hotelu Paradise" Angelika zdradziła nam, czy po powrocie do Polski też tworzyła parę z Davidem. Okazało się, że ich związek nie trwał długo.

- Gdy wróciliśmy to już jakieś pierwsze płotki i przeszkody się pojawiały. Przeskakiwaliśmy to, czasami się potykaliśmy. Niestety życie realne jest bardzo oddalone od życia programowego. W "Hotelu Paradise" żyjemy jak w bańce, w której nie ma żadnych problemów, w której jest sielanka. Fakt, możemy się poznać lepiej, bo spędzamy ze sobą 24/h, a wątpię, że jakakolwiek relacja czy związek ma na to szansę. Są inne obowiązki: praca, przyjaciele, rodzina i nie poświęcamy tyle czasu drugiej osobie. Niestety życie realne zweryfikowało, że jest między nami wiele sprzecznych, że nasze życie ze sobą nie współgra i raczej nie będzie współgrało. No i niestety, stety - to nie przetrwało - wyjawiła cozatydzien.tvn.pl.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

David z "HP" o rozstaniu z Angeliką
David z "HP" o rozstaniu z Angeliką "Hotel Paradise". David wyznał dlaczego rozstał się z Angeliką

Angelika o związkach w "Hotelu Paradise"

Angelika udostępniła na Instagramie kilka pytań od internautów i swoich odpowiedzi. Fani nadal są ciekawi kulis "Hotelu Paradise". Ktoś zapytał ją wprost: "czy większość par w szóstej edycji była tylko pod program?". Dziewczyna zabrała głos w tej sprawie.

A jakie były u nas pary poza moją i Davida oraz Magdy i Grzesia? Oczywiście były pary przyjacielskie, ale czy ta przyjaźń też przetrwała? No chyba nie do końca. W naszej edycji wszyscy moim zdaniem byli mega zachowawczy w kwestii budowania relacji i każde przytulanie to już było coś WOW, a już nie mówiąc o całowaniu. Rozumiem, że jeżeli nikt się nikomu nie podobał, to nic nie będzie robił na siłę, ale ja miałam czasem takie wrażenie, że najważniejsza jest gra, a nie sama zabawa z bycia tam. Gorzej niż w sanatorium

Przejdź do drugiej części artykułu. Angelika mówi o rozstaniu z Davidem.

"Hotel Paradise". Angelika o zakończeniu związku z Davidem

Kolejne pytanie udostępnione przez Angelikę dotyczyło jej relacji z Davidem.

"Ciężko było ci wstawiać fotki z Davidem z bieżących odcinków, mimo że realnie nie układało się już między wami tak dobrze? - czytamy na Instagramie.

Angelika napisała szczerze, jak czuła się w trakcie emisji odcinków, gdy wszyscy zachwycali się jej związkiem z Davidem.

W trakcie trwania programu mieliśmy całkiem dobry kontakt i czasem wysyłałam Davidowi różne fragmenty z naszym udziałem. Szczerze bardziej się denerwowałam przed emisją, jak to będzie, a w trakcie czerpałam z tego przyjemność i fajnie mi się nas oglądało. Jestem bardzo sentymentalną osobą, także miło było powspominać momenty, jak nasza relacja się budowała. Nie zmienia to faktu, że nie jest łatwo udawać i czytać ciągle komentarze o naszej relacji, kiedy już od dawna jej nie było 

"Hotel Paradise". Angelika o rozstaniu z Davidem Źródło: Instagram @angie.nowicka

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: player.pl

Pozostałe wiadomości