Monika Miller w poruszających słowach o agresji w szkole. Rówieśnicy byli dla niej okrutni

Monika Miller
Monika Miller
Źródło: MWMEDIA
Monika Miller w jednym z niedawnych wywiadów otworzyła się na temat swoich traumatycznych doświadczeń z dzieciństwa. Opowiedziała o brutalnym prześladowaniu i znęcaniu się, których doświadczała w szkole podstawowej. Gwiazda wyznała, że zdarzało jej się próbować skrzywdzić samą siebie, by uniknąć konfrontacji ze szkolnymi agresorami.

Monika Miller to modelka, aktorka i wokalistka. Gwiazda jest wnuczką byłego premiera Polski Leszka Millera. Prywatnie jest w związku z modelem i producentem muzycznym Pavlo Moskalenko, który jako pierwszy napisał do niej na Instagramie.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Monika Miller o rozłące z partnerem i przyszłości związku. Szykują się do zaręczyn?
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Monika Miller gorzko o rówieśnikach ze szkoły

Monika Miller w wywiadzie z Aliną Mrowińską dla magazynu "Viva!" otwarcie poruszyła temat swoich traum z dzieciństwa. Wnuczka Leszka Millera w szczerej rozmowie opisała swoje doświadczenia z prześladowaniami, z którymi zmagała się szkole podstawowej.

"Obrywałam od wszystkich. Naprawdę mocno się nade mną znęcali, nie użalam się teraz. Starałam się bronić, wpadałam w agresję, dużo się biłam" - wyznała Monika Miller.

Rówieśnicy nie oszczędzali Monice Miller brutalnych słów, wykorzystując także fakt, że jej dziadek pełnił wówczas funkcję premiera. Mimo próśb do nauczycieli i rodziców ratunek nie nadchodził. Prześladowania doprowadziły gwiazdę do stanu, w którym próbowała krzywdzić samą siebie, aby uniknąć konfrontacji ze szkolnymi agresorami.

"Dzieci potrafiły być bardzo okrutne. Mój dziadek był wtedy premierem. Pewnie niektóre słyszały w domu jakieś niepochlebne komentarze na jego temat i przenosiły to na mnie. Strasznie ciężko mi było, kiedy jakiś dziennikarz ujawnił adres i nazwę szkoły, do której chodziłam. Czatowali na mnie przed wejściem i zadawali różne pytania. A ja byłam tylko małym dzieckiem [...] Wiele razy próbowałam sobie złamać nogę, żeby nie iść do szkoły. Prosiłam koleżanki, żeby skakały po niej, żeby ją połamać - dodała gwiazda.

Monika Miller w sukni ślubnej

Monika Miller pomimo różnych kolei w życiu aktualnie znajduje się w szczęśliwym związku i skupia się na rozwijaniu swej kariery muzycznej. Nowe zdjęcia, które gwiazda umieściła w mediach społecznościowych, zapoczątkowały wiele domysłów wśród jej fanów.

Widzimy na nich Monikę Miller i jej partnera ubranych w ślubne stroje. Czy zatem jak możemy przypuszczać, artystka się potajemnie wyszła za mąż? Takie pytanie zdecydowaliśmy się skierować bezpośrednio do gwiazdy.

Zgodnie z wyjaśnieniem artystki, zdjęcia te są elementem najnowszej sesji zdjęciowej, w której uczestniczyła razem z ukochanym. Ich rezultaty już wkrótce ujrzą światło dzienne.

Monika Miller z ukochanym w strojach ślubnych
Monika Miller z ukochanym w strojach ślubnych
Źródło: Instagram
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości