Katarzyna Bosacka zdradziła, czy wybaczyła mężowi zdradę. Jej słowa dają do myślenia

Katarzyna Bosacka
Katarzyna Bosacka
Źródło: MWMEDIA
Katarzyna Bosacka rozstała się z mężem po 26 latach małżeństwa. W sierpniu 2023 roku Marcin Bosacki poinformował żonę, że odchodzi do innej kobiety. "Nawet śmierć taty nie rozwaliła mnie tak, jak to niespodziewane odejście" - powiedziała w niedawnym wywiadzie. Prezenterka telewizyjna opowiedziała o tym, czy przebaczyła byłemu mężowi.

Katarzyna i Marcin Bosaccy wzięli ślub w 1997 roku i doczekali się czwórki dzieci. Były mąż prezenterki jest dziennikarzem i dyplomatą. Pełnił funkcję rzecznika prasowego w Ministerstwie Spraw Zagranicznych oraz ambasadora RP w Kanadzie. Katarzyna Bosacka bardzo przeżyła rozstanie z ojcem jej dzieci, ale zawalczyła o siebie i teraz udziela rad kobietom, które również cierpią z powodu złamanego serca.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

22032023_SZAFYGWIAZD_JEZOWSKA_PARTNER
Majka Jeżowska szczerze o rozstaniu z byłym partnerem. "Rozkwitłam"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Katarzyna Bosacka o życiu singielki

Kasia Bosacka pojawiła się na Gali Osobowości i Sukcesy roku 2024, ponieważ była nominowana do nagrody, z czego jest dumna. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post opowiedziała, jak radzi sobie po rozstaniu z mężem. Podkreśliła, że podniosła się z trudnego doświadczenia dość szybko, bo skorzystała z pomocy psychologicznej. Dodała, że kobiety powinny skupić się na swoich potrzebach i marzeniach.

"Zaczęłam uczyć się włoskiego, chodzić na siłownię, czytać książki i okazuje się, że można robić różne rzeczy, kiedy się tylko chce" - pochwaliła się.

Katarzyna Bosacka opowiedziała, czego nauczyło ją doświadczenie zakończenia małżeństwa.

"Właściwie nie tyle mnie nauczyło, co pokazało, jaka jestem mocna, twarda i jak dobrze, że dokonałam pewnych wyborów w życiu. Nie zostałam 'kurą domową', matką przy dzieciach, tylko zawsze miałam ten swój plan 'B' i moją pracę zawodową, która w tej chwili pozwala mi przeżyć i podtrzymuje na duchu. To jest niesłychanie ważne, żeby mieć swój plan 'B'" - wyznała.

Katarzyna Bosacka o przebaczeniu mężowi

Katarzyna Bosacka rozwiodła się z Marcinem Bosackim 18 marca 2024 roku — informacja została przekazana w "Fakcie". Prezenterka nie zrezygnowała z kariery i w dalszym ciągu skupia się na pracy zawodowej, co zaowocowało zaproszeniem na Galę Osobowości i Sukcesy roku 2024. Zdaniem dziennikarki warto mieć w życiu pasje oraz życzliwych ludzi, którzy odciągają od złych myśli.

"Nie zostajemy same w czterech ścianach, zwłaszcza w pewnym wieku, kiedy dzieci już wyfrunęły z gniazda, to my mamy coś swojego. To niekoniecznie musi być praca zawodowa, to może być wielka pasja, która w tę pracę może się przerodzić. To mogą być zainteresowania, grupa wsparcia, tak, jak np. moje przyjaciółki jeszcze z podstawówki" - podkreśliła prezenterka.

Reporterka Jastrząb Post zapytała Katarzynę Bosacką, czy potrafiła wybaczyć mężowi.

"Myślę, że warto wybaczać i nie nosić w sobie tej złości, goryczy, która nas zatruwa, więc na pewno tak" - odparła.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości