Monika Mrozowska korzysta z kontrowersyjnej metody. "Resetuje system nerwowy". Fani zaniepokojeni

Monika Mrozowska
Monika Mrozowska
Źródło: MWMEDIA
Monika Mrozowska skorzystała z niecodziennej metody, dzięki której chce poprawić swoje zdrowie. Aktorka przygotowywała się do niej dwie godziny. Internauci są podzieleni. Jedni podziwiają gwiazdę, drudzy obawiają się o jej zdrowie. Monika Mrozowska zabrała głos i rozwiała wszelkie wątpliwości.

Monika Mrozowska to odważna i pełna energii kobieta, która stawia sobie nowe cele i konsekwentnie do nich dąży. Jest nie tylko mamą, ale również bizneswoman i artystką. Dzieli się swoim życiem z obserwatorami na Instagramie i nie unika z nimi dyskusji na różne tematy. Tym razem chodzi o zdrowie.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

MISHEEL_MONIKAMROZOWSKA
Misheel Jargalsaikhan. Niezwykła przyjaźń z Moniką Mrozowską
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Monika Mrozowska praktykuje kąpiele w lodowatej wodzie

Monika Mrozowska pokazała na Instagramie nowe zdjęcie, na którym zażywa kąpieli w lodowatej wodzie. Aktorka zdradziła, jak wygląda taka sesja.

"3 minuty. W lodzie. Najpierw 2-godzinne przygotowanie. Wykład i sesja oddechowa metodą #wimhof, a potem doświadczenie, które resetuje system nerwowy" - opisała.

Gwiazda wspomniała o Wimie Hofie, holenderskim rekordziście znanym jako "Człowiek lodu" ze względu na zdolność kontroli temperatury ciała i odporność na ekstremalne zimno. Mężczyzna zaczął bić rekordy Guinnessa. Jeden z nich dotyczył najdłuższej kąpieli w lodzie. Obecny rekord to 1 godzina 52 minuty i 42 sekundy.

Aktorka udostępniła zdjęcie, jak sama zażywa takiej kąpieli, a zaniepokojeni fani z niedowierzaniem powtarzali za Moniką Mrozowską, że ta praktyka "resetuje system nerwowy". Gwiazda odpowiedziała.

"Zanim 'uwierzę w słowa mistrza' zawsze lubię przetestować metodę, która mnie interesuje na sobie i jeśli mnie interesuje, to nie muszę sugerować się opiniami ludzi z internetu, którzy niczego nie spróbowali" - odparła.

Poczynania Moniki Mrozowskiej skomentowała m.in. Magda Steczkowska.

"Podziwiam! Dla mnie nawet najcieplejsza odsłona Bałtyku jest za zimna" - wyznała.

"Z tobą tam, to i tak się dziwię, że nie stopniał cały po minucie. Mnie stapiasz po dziesięciu sekundach" - zażartowała Maria Konarowska.

Monika Mrozowska podsumowała ostatnie 10 lat życia

Monika Mrozowska ma dorosłą córkę Karolinę, 14-letnią Jagodę, 10-letniego syna Józefa i prawie trzyletniego Lucjana. Aktorka z okazji Dnia Kobiet udostępniła wideo, na którym pokazała kilka archiwalnych kadrów od 2014 roku, kiedy to na świat przyszedł jej syn Józef. Gdy maluch miał 5 miesięcy, jego mama uczyła się skoków do wody z 7 metrów wysokości. Pracowała również nad książkami kucharskimi, brała udział w akcjach charytatywnych, została nawet właścicielką marki dziecięcej. W 2024 roku Monika Mrozowska zaczęła budowę domu.

Gwiazda zachęciła kobiety do tego, aby usiadły z kartką papieru i wypisały wszystkie swoje dotychczasowe osiągnięcia. Monika Mrozowska wybrała ostatnie 10 lat i z dumą pochwaliła samą siebie.

"Często umniejszamy sobie nawzajem, ale najczęściej umniejszamy… samym sobie. Jesteśmy swoim najgorszym krytykiem, który potrafi wszystko podważyć, każde osiągniecie sprowadzić do mało istotnego wydarzenia. Dlatego ja dziś, na pamiątkę dla samej siebie, robię małą retrospekcję. Patrzę na ten film i … się uśmiecham I wzruszam. I ma ochotę samą siebie poklepać po plecach. Albo przytulić. Tak, najbardziej bym chciała siebie przytulić. I wam dziewczyny też to polecam" - wyznała.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości