Radosław Pazura o podtrzymaniu ognia w związku. Ma na to przepis? [TYLKO U NAS]

Radosław Pazura o żonie
Źródło: cozatydzien.tvn.pl
Dorota Chotecka i Radosław Pazura od pewnego czasu dzielą się z internautami zabawnymi filmami, na których uwieczniają sceny ze związkowego życia. Aktor w rozmowie Dagmarą Olszewską zdradził, co odkrył w trakcie pracy nad projektem. Wyznał ponadto, czy ma przepis na udaną relację i dodał, że kłótnie są ważną częścią wspólnego życia, które również budują relację.

Radosław Pazura jest polskim aktorem teatralnym, filmowym i telewizyjnym, który świetnie odnajduje się również w rolach dubbingowych. Jest absolwentem Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi, a po raz pierwszy na ekranie zadebiutował jeszcze na studiach w filmie "1968. Szczęśliwego Nowego Roku". Prywatnie jest mężem aktorki Doroty Choteckiej.

Radosław Pazura o współpracy z żoną. Co jest dla niego najłatwiejsze?

Zarówno Dorota Chotecka, jak i Radosław Pazura, od wielu lat są wziętymi aktorami. Mają na koncie liczne role telewizyjne i filmowe, a w ostatnim czasie najczęściej można oglądać ich na teatralnych deskach. Aktorzy są małżeństwem od ponad 20 lat i chętnie dzielą nie tylko życie prywatne, ale również zawodową pasję. Od pewnego czasu stali się znacznie bardziej aktywni w mediach społecznościowych. Publikują zabawne scenki, które przypadły do gustu internautom. Pod właściwie każdym nagraniem aktorski duet zbiera same pozytywne komentarze płynące od zachwyconych fanów.

Radosław Pazura w rozmowie z Dagmarą Olszewską opowiedział o współpracy z żoną. Choć pytanie dotyczyło tego, co okazało się w niej najtrudniejsze, aktor odpowiedział:

No nie, to można się spytać, co się stało najłatwiejsze. Czyli to, że jesteśmy ze sobą 35 lat i się rozumiemy czasami bez słów. Ale śmiejemy się też z tego, bo czasami nagrywamy takie filmy, że jednak nie do końca się bez słów rozumiemy. I to jest tak jak w każdym związku, ale raz jest tak, raz jest tak
- przyznał.

Pod nagraniami internauci stwierdzają, że aktorzy są małżeńskim wzorem do naśladowania. Czy Radosław Pazura ma przepis na to, aby podtrzymywać ogień w związku?

Takiej recepty to nie ma, prawda? Ale wydaje mi się, że jeżeli można powiedzieć o jakichś sposobach, to na pewno takim jedynym sposobem, który można powiedzieć, że jest kluczem, to jest to, że się po prostu jest ze sobą, przebywa się. Bycie razem [...]. W tym świecie i w tym czasie jest bardzo trudno. Bo jesteśmy pochłonięci przez różne zobowiązania, pracę [...] I teraz trzeba chyba umieć stracić czas dla kogoś, żeby zyskać ten czas razem
- powiedział.

Radosław Pazura o kłótniach w związku

Choć Dorota Chotecka i Radosław Pazura wyglądają na niesamowicie zgodne małżeństwo, również w ich związku zdarzają się kłótnie. Aktor zaznacza, że nie ma w tym przecież nic dziwnego. Fantastycznie zaprezentowali to na jednym z filmów, na którym uwiecznili kłótnię w niezwykłych okolicznościach przyrody.

 Tak jak chyba w każdym związku, kłótnie są częścią relacji, prawda? Bez takiego ścierania się nie ma prawdziwej relacji. Więc też chcieliśmy pokazać, bo to oczywiście było zagrane, że to tak jest w życiu. I takie chyba nasze założenie jest na tym profilu, żeby tak się tym bawić i pokazywać, że w tym byciu razem są nie tylko te radosne chwile, które budują, są piękne dla nas, ale też te takie trudniejsze, a też potrzebne, które jednak też budują związek
- powiedział w rozmowie z Dagmarą Olszewską.

Dorota Chotecka i Radosław Pazura są parą od ponad 30 lat. Poznali się na studiach i choć ich losy związane były przez wiele lat, dopiero poważny wypadek samochodowy pchnął ich do sformalizowania związku. Od 2007 roku są dumnymi rodzicami córki Klary.

Czytaj też: Dorota Chotecka i Radosław Pazura o tajemnicy udanego związku. Odważne wyznanie

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Reporter: Dagmara Olszewska

Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości