Monika Richardson chwali się 18-letnią córką. Fani jednomyślni. "Cała mama"

Autor:
Dominika
Kowalewska

Monika Richardson zrezygnowała z pracy w mediach, jednak wciąż chętnie pojawia się na publicznych wydarzeniach. Na jednym z nich zjawiła się wraz z córką. Zofia Malcolm ma już 18 lat i z wyglądu bardzo przypomina mamę.

Monika Richardson wycofała się z dziennikarstwa i realizuje się zawodowo na innych płaszczyznach. Jednak nie zrezygnowała z kontaktu z fanami. Gwiazda aktywnie prowadzi media społecznościowe, za pośrednictwem których dzieli się efektami pracy zawodowej, relacjami z wakacji czy przemyśleniami na temat aktualnej sytuacji w kraju. Niedawno Monika Richardson pochwaliła się zdjęciem z córką. Aż trudno uwierzyć, że Zofia Malcolm ma już 18 lat.

Monika Miller o dziadku Leszku Millerze
Monika Miller o dziadku Leszku Millerze Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Monika Richardson na zdjęciu z córką

Zofia Malcolm jest owocem drugiego małżeństwa gwiazdy. W 2001 roku Monika Richardson wzięła ślub ze Szkotem Jamiem Malcolmem - byłym pilotem RAF, pilotem linii Virgin Atlantic. Córka byłej dziennikarki ma już 18 lat. Podczas jednego z ostatnich eventów towarzyszyła mamie na ściance. Monika Richardson postanowiła podzielić się z internautami wspólną fotografią.

Przy okazji postanowiła podzielić się planami na nadchodzące święta. W tym roku nie zorganizuje Wigilii!

"U nas święta inaczej, bo dzieciaki jadą do taty, a my z Konradkiem w gości, czyli zero przygotowań. Wiem, że to zabrzmi dziwnie, ale nie będzie mi przykro, że nie urządzę Wigilii" - napisała Monika Richardson.

Internauci rozpływali się nad urodą 18-letniej Zofii Malcolm. Zwracali uwagę na podobieństwo kobiet.

"Zosia piękna, zresztą jak większość Zofii i jeszcze przecież ma piękną mamę",

Ależ piękna córka ci wyrosła. Wow! I jaka podobna do mamy",

"Ale piękne dziewczyny! Córka cała mama" - pisali fani gwiazdy.

To nie pierwszy raz, kiedy dumna mama pochwaliła się dorastającą córką. Z okazji 18. urodzin Zofii Malcolm Monika Richardson opublikowała kilka zdjęć, ukazujących pociechę na różnych etapach życia.

"Zośka. 18 dzisiaj. Kiedy to zleciało? Kocham cię, córeczko" - napisała wówczas.

Monika Richardson - życie prywatne, kariera

Monika Richardson jest dziennikarką telewizyjną, która prowadziła wiele programów rozrywkowych. Gwiazda jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego, gdzie ukończyła iberystykę. W 2009 roku Monika Richardson wzięła udział w 9. edycji "Tańca z Gwiazdami", gdzie u boku Krzysztofa Hulboja zajęła czwarte miejsce. Dziennikarka trzykrotnie wychodziła za mąż. W latach 1995–2000 była żoną Willa Richardsona, amerykańskiego dziennikarza i podróżnika. Owocem drugiego małżeństwa z Jamiem Malcolmem były dzieci: syn Tom oraz córka Zofia.

Jej związek z aktorem Zbigniewem Zamachowskim był szeroko komentowany w mediach, toteż wieść o ich rozstaniu wstrząsnęła opinią publiczną. Od 2021 roku partnerem Moniki Richardson jest biznesmen Konrad Wojterkowski.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości