Monika Richardson przeszła metamorfozę. Pochwaliła się nowym kolorem włosów

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Monika Richardson zmieniła fryzurę

Monika Richardson jest jedną z gwiazd, które rzadko eksperymentują ze swoim wizerunkiem. Dziennikarka od lat nosiła lekko podkręcone, jasne blond włosy, które z biegiem czasu stały się jej znakiem rozpoznawczym. Teraz gwiazda postanowiła nieco zaszaleć, a efektami swojej metamorfozy pochwaliła się na Instagramie.

Monika Richardson nigdy nie bała się zmian w życiu, czy to prywatnym, czy zawodowym. Gwiazda trzykrotnie wychodziła za mąż, a teraz jest w kolejnym stałym związku. Była też elastyczna, jeśli chodzi o pracę. Mimo to Monika Richardson od lat trzyma się takiego samego wizerunku, a jasne i falowane włosy stały się już jej znakiem rozpoznawczym. Prezenterka zmieniała co prawda długość swojej fryzury, ale nie eksperymentowała z kolorem. Aż do teraz.

Dominika z "Hotelu Paradise" przeszła metamorfozę. Korzystała też z medycyny estetycznej
Dominika z "Hotelu Paradise" przeszła metamorfozę. Korzystała też z medycyny estetycznej Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Monika Richardson pokazała się fanom w nowej fryzurze

Monika Richardson po rozstaniu ze Zbigniewem Zamachowskim otworzyła się na nowe: dość szybko weszła w związek z Konradem Wojterkowskim, otworzyła własny biznes, czyli szkołę językową, gdzie osobiście prowadzi niektóre kursy. Teraz postawiła też na zmianę wizualną i zdecydowała się na lekką metamorfozę.

Gwiazda swoją przemianą pochwaliła się fanom na InstaStories. Monika Richardson znacznie ścięła włosy, wyprostowała je, a do tego mocno przyciemniła i zrezygnowała tym samym z jasnego blondu na rzecz bardziej naturalnego koloru. Trzeba przyznać, że dziennikarka w nowej fryzurze wygląda bardzo dobrze.

Monika Richardson zmieniła fryzurę
Monika Richardson zmieniła fryzurę Monika Richardson zmieniła fryzurę Źródło: Screen/InstaStories Moniki Richardson

Fani byli zachwyceni metamorfozą Moniki Richardson. Pod jej profilowymi zdjęciami pojawiła się cała masa pozytywnych komentarzy.

"Przepięknie. A jak cudnie z tymi włoskami";

"Cudnie, niemalże jak nastolatka w tych włosach i podkreślonych oczach";

"Petarda!" - pisali internauci.

Monika Richardson nie ukrywa, że korzysta z medycyny estetycznej

Monika Richardson 25 kwietnia skończyła 50 lat i zdecydowanie należy do grona kobiet, które są niczym wino. Gwiazda już wiele lat temu została okrzyknięta jedną z najpiękniejszych polskich dziennikarek, obok których nie dało się przejść na redakcyjnym korytarzu obojętnie. Była żona Zbigniewa Zamachowskiego nigdy też nie ukrywała, że lubi zadbać o swój dobry wygląd i nie stroni od zabiegów medycyny estetycznej.

"Jeśli chodzi o medycynę estetyczną, to jeszcze nie próbowałam nici. Nie wykluczam tego. Bo tak, to robiłam już wszystko" - mówiła otwarcie w rozmowie z "Faktem".

Gwiazda przyznała, że nie wyklucza nawet bardzo inwazyjnych zabiegów i uważa, że mówienie o tym nie jest powodem do wstydu.

"Nawet liftingu nie wykluczam, który jak wiemy, jest poważną operacją. Nie jest dla mnie tabu żadna operacja. Jak mężczyzna czy kobieta chce się na to zdecydować, to nie mam z tym problemu" - dodała.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego:  ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości