Monika Richardson komentuje nowy związek Katarzyny Cichopek. "Strzelili sobie w kolano"

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Monika Richardson doradza Katarzynie Cichopek i Maciejowi Kurzajewskiemu

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski nie ukrywają dłużej swojego związku. Para pochwaliła się wspólnym zdjęciem z wakacji i ogłosiła fanom, że bardzo się kochają. Monika Richardson postanowiła przyjrzeć się ich relacji i udzielić znajomym z branży rad na temat kreowania ich związku w mediach.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski są już oficjalnie razem. Z okazji 40. urodzin aktorki wybrali się do Izraela, skąd łączyli się na żywo z widzami telewizji śniadaniowej i pocałowali się w policzek na wizji. Wywołali tym sporo komentarzy. Monika Richardson uznała, że takimi gestami tylko sobie zaszkodzili.

Piotr Stramowski o hejcie i wychowaniu córki. "Staram się i Kasia też"
Piotr Stramowski o hejcie i wychowaniu córki. "Staram się i Kasia też" Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Monika Richardson komentuje medialny szum wokół związku Katarzyny Cichopek

Monika Richardson uważa zachowanie Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego za błąd. Uznała, że mówienie o ich związku w programie śniadaniowym przyniesie im tylko kłopoty.

"Uważam, że stało się źle i nieprofesjonalnie. Po prostu wyszło niezręcznie. Myślę, że Kaśka nie chciała tego zrobić i że została wkręcona w tę sytuację np. przez producenta czy kogoś innego, nieważne. Na pewno taki wywiad nie wpłynął dobrze na jej wizerunek. Kobiety często obrywają w takich sytuacjach najmocniej" - powiedziała w rozmowie z "Faktem".

Dziennikarka wskazała, co najbardziej oburzyło ją we wspólnym wystąpieniu nowej pary w polskim show-biznesie.

Mam problem na przykład z buziakiem. To był bardzo zły ruch. Uważam, że Kasia i Maciek strzelili sobie w kolano i teraz ludzie nie dadzą im żyć

Monika Richardson ma radę dla Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego

Co ciekawe, Monika Richardson postanowiła podzielić się swoim doświadczeniem i udzielić rady zakochanej parze. Powiedziała, czego powinni unikać.

Jak najmniej wycieczek prywatnych. Żadnego trzymania rączki na kolanku, żadnego przytulania [...] Zmienić narracji się nie da, bo już poszła w świat. To, co teraz można zrobić, to być ciszej i komunikować się ze smakiem

Na koniec posypała głowę popiołem i przyznała, że w przeszłości popełniła podobny błąd.

"Ja jestem naprawdę mądra po szkodzie, bo też wielokrotnie powinnam zamilknąć w moim trzecim małżeństwie [...] Człowiek najlepiej uczy się na błędach. Może to dobra okazja, by Kasi doradzić, aby nie szła w moje ślady?" - odparła.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości