Robert Janowski ucina plotki na temat nieobecności na weselu syna. Pokazał dowody

Robert Janowski ucina plotki na temat nieobecności na weselu syna
Robert Janowski ucina plotki na temat nieobecności na weselu syna
Źródło: MWMEDIA
Ponad tydzień po ślubie syna Robert Janowski zabrał głos w sprawie plotek. Gwiazdor kategorycznie zaprzeczył, jakoby nie był obecny na ślubie Makarego Janowskiego. "Monika i ja byliśmy. I niech to wystarczy za cały komentarz" - napisał.

Robert Janowski jest prezenterem i piosenkarzem, którego kariera rozpoczęła się od kultowego musicalu "Metro". Gwiazdor był członkiem pierwszego składu i wcielił się w główną rolę męską. Robert Janowski był trzykrotnie żonaty. Aktualnie związany jest z Moniką Jankowską. Prezenter ma troje dzieci: najstarszego syna Makarego oraz dwie córki Anielę i Tolę.

Syn Roberta Janowskiego wziął ślub

Makary Janowski jest owocem pierwszego małżeństwa Roberta Janowskiego z Katarzyną Kalicińską. Mężczyzna był już żonaty z wokalistką Moniką Borzym, jednak związek nie przetrwał próby czasu i po 5 latach się rozpadł. Teraz 34-latek postanowił ponownie stanąć na ślubnym kobiercu.

Tym razem u boku Makarego Janowskiego stanęła kostiumografka Martyna Poras, prywatnie przyjaciółka Antoniego Królikowskiego. Para pobrała się 18 czerwca, a uroczystość aktywnie relacjonowała mama pana młodego Katarzyna Kalicińska. Więcej o ślubie przeczytacie TUTAJ.

Agnieszka z "Gogglebox. Przed telewizorem" o swoim związku i ślubnych planach
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Robert Janowski zabrał głos w sprawie plotek na temat ślubu

Na zdjęciach z uroczystości, które pojawiły się w mediach społecznościowych, poszukiwano Roberta Janowskiego. Prezenter nie został uwieczniony na żadnym zdjęciu. W mediach zawrzało. Sugerowano, że gwiazdor i jego trzecia żona nie zjawili się na ceremonii. Choć od ślubu minął już ponad tydzień, Robert Janowski zdecydował się zabrać głos. Uciął plotki i jasno skomentował całe zamieszanie:

"No i rozdzwoniły się telefony, 'rozpisały magazyny'..." - zaczął.

Jak się okazuje, Monika i Robert Janowscy byli na ślubie Makarego Janowskiego. Aby zamknąć usta tym, którzy uwielbiają doszukiwać się teorii spiskowych, ojciec pana młodego opublikował na swoim Instagramie zdjęcia z uroczystości.

"Zamiast szukać mnie na zdjęciach z Monią u boku i sensacją w tle, lepiej skupmy się na szczęściu i spokoju Pary Młodej! Nie wszystko da się ująć na jednej fotografii. Większości nawet nie trzeba. Piszę dziś, żeby trochę uciszyć ten 'ślubny rumor' - Monika i ja byliśmy. I niech to wystarczy za cały 'komentarz'. A Mani i Makaremu życzmy pięknej wspólnej drogi przez życie" - napisał Robert Janowski.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości