Gwiazdy

Monika Richardson o inflacji. "Rano budzę się spocona, nie wiem, co będzie dalej"

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Kowalewska
Źródło:
Jastrząb Post
Monika Richardson o inflacji

Monika Richardson jest oburzona cenami podstawowych produktów spożywczych. W ostatnim wywiadzie powiedziała, co sądzi o inflacji i o tym, jak dziennikarka radzi sobie w aktualnej sytuacji. "Ja od wielu lat żyję z tzw. kupki" - powiedziała.

Rosnąca inflacja spędza sen z powiek milionom Polaków. Jak się okazuje, nie tylko przeciętnie zarabiający mieszkaniec kraju nad Wisłą boi się o przyszłość. Gwiazdy znane z pierwszych stron gazet coraz częściej zabierają głos w sprawie m.in. rosnących rat kredytu czy drogich produktów spożywczych. Tym razem to Monika Richardson wyznała, co myśli o coraz wyższych cenach.

Monika Richardson ostro o inflacji

Choć dziennikarka chwilowo odsunęła się od pracy w mediach mainstreamowych, wciąż jest aktywna w mediach społecznościowych. Z okazji "czerwcówki" opublikowała na swoim koncie na Instagramie wpis, w którym pochyliła się nad cenami dań w nadwiślańskich lokalach.

"Czerwcówka. Poprzestałam na piwie z sokiem, bo karkówka z grilla na papierowej tacce 37 złotych. Kiełbasa 35. Jak żyć, panie premierze?" - napisała wówczas.

Trudno się nie zgodzić, że 35 zł za kawałek kiełbasy to zaporowa cena, nie tylko dla przedstawiciela klasy średniej. Do wpisu dziennikarka odniosła się w rozmowie z serwisem Jastrząb Post. Monika Richardson ostro skrytykowała pogarszającą się sytuację:

"Skandalem jest to, jak wysokie są ceny w Polsce, jak wysoka jest inflacja. I nie wygląda na to, żeby ktoś się tym szczególnie przejmował – mówię tu o sferze rządzącej. Uważam, że stoimy na skraju katastrofy" - wyznała.

Monika Richardson nie przebierała w słowach. Zdradziła, że sama żyje z odłożonych na czarną godzinę oszczędności. Jednak pieniędzy coraz szybciej ubywa, co bardzo ją niepokoi.

"Ja od wielu lat żyję z tzw. kupki. To jest i tak o niebo lepiej, od większości kobiet. Ale ta kupka już niedługo się skończy. Ja jestem pełna nadziei i optymizmu na temat mojej cudownej szkoły językowej, mam nadzieję, że to odpali i już się to zaczyna, ale póki co codziennie rano budzę się spocona, bo nie wiem, co będzie dalej i czy będę musiała iść na jakąś specjalną jarską dietę, czy będę jeść chrust" - dodała zbulwersowana dziennikarka.

Agnieszka Woźniak-Starak nie ukrywa: Nie umiem rozmawiać o pieniądzach
Agnieszka Woźniak-Starak nie ukrywa: Nie umiem rozmawiać o pieniądzach Agnieszka Woźniak-Starak w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą poruszyła temat pieniędzy. Gwiazda nie ukrywała, że w przeszłości nie było jej łatwo mówić o wynagrodzeniu podczas rozmów kwalifikacyjnych do pracy i do dziś ma "bardzo wiele do przepracowania" w tej kwestii. "Nie umiem rozmawiać o pieniądzach" - mówiła otwarcie.

Monika Richardson - życie prywatne, kariera

Monika Richardson jest dziennikarką telewizyjną, która prowadziła wiele programów rozrywkowych. Gwiazda jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego, gdzie ukończyła iberystykę. W 2009 roku Monika Richardson wzięła udział w 9. edycji "Tańca z Gwiazdami", gdzie u boku Krzysztofa Hulboja zajęła czwarte miejsce. Dziennikarka trzykrotnie wychodziła za mąż. Jej związek z aktorem Zbigniewem Zamachowskim był szeroko komentowany w mediach, toteż wieść o ich rozstaniu wstrząsnęła opinią publiczną. Od 2021 roku partnerem Moniki Richardson jest biznesmen Konrad Wojterkowski.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło: Jastrząb Post

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości