Monika Richardson nie jest już dziennikarką. Kategorycznie zrywa z przeszłością

Monika Richardson nie jest już dziennikarką
Monika Richardson nie jest już dziennikarką
Źródło: MWMEDIA
Monika Richardson zdecydowała się na szczere wyznanie. Prezenterka raz na zawsze odcięła się od dotychczas wykonywanego zawodu. "Jestem drobną przedsiębiorczynią, właścicielką i lektorką szkoły językowej, celebrytką, influencerką" - stwierdziła Monika Richardson.

Monika Richardson jest aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych, za pośrednictwem których dzieli się z obserwatorami szczegółami swojego życia zawodowego i prywatnego. Prezenterka znana jest z wypowiedzi, które w trafny, acz często bezpośredni sposób opisują rzeczywistość panującą w kraju nad Wisłą. Niedawno zabrała głos w sprawie szalejącej inflacji, a z jej słowami zgodziłby się niejeden Polak. Tym razem Monika Richardson zdecydowała się na szczere wyznanie na temat swojej kariery.

Monika Richardson kończy z dziennikarstwem

Monika Richardson jest prezenterką, która ma na swoim koncie prowadzenie i autorstwo kilku programów telewizyjnych. Jakiś czas temu porzuciła jednak swój długoletni romans z telewizją, by rozwijać się jako bizneswomen. Teraz postanowiła raz na zawsze odciąć się od przeszłości. Na swoim koncie na Instagramie zamieściła szczery wpis, w którym wyznała, co było powodem tak kategorycznego przedstawienia faktów:

"Nie jestem już dziennikarką. Pomyślałam, że muszę to powiedzieć, bo wciąż zgłaszają się do mnie ludzie, prosząc o interwencję w tej, czy innej sprawie, albo zarzucając mi, że głośno wyrażam swoje poglądy, czego dziennikarzowi robić nie wolno. Otóż nie jestem już dziennikarką. Jestem drobną przedsiębiorczynią, właścicielką i lektorką szkoły językowej, celebrytką, influencerką" - napisała.

Monika Richardson podkreśliła, że żadne z użytych przez nią określeń jej nie urąga. Na zdjęciu prezenterka stoi z kieliszkiem musującego trunku na pokazie filmowym, który odbył się w jej szkole językowej.

"Życzę Wam wszystkim cudownego lata. Nasz kraj zasługuje na lepszych liderów" - dodała.

WERNISAZ_MILLER_DZIADEK
Monika Miller o dziadku Leszku Millerze
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Monika Richardson partner. Wszystkie związki Moniki Richardson

Monika Richardson trzykrotnie wychodziła za mąż. W 1995 roku poślubiła amerykańskiego dziennikarza i podróżnika Willa Richardsona, z którym rozstała się po 5 latach. Niedługo po rozwodzie, w 2001 roku wyszła za Szkota, byłego pilota brytyjskich sił powietrznych RAF, Jamiego Malcolma. Owocem drugiego małżeństwa są dzieci - starszy syn Tomasz David oraz młodsza córka Zofia. Para rozstała się w 2012 roku. Trzecie małżeństwo, z aktorem Zbigniewem Zamachowskim, było szeroko komentowane w mediach, toteż wieść o ich rozstaniu wstrząsnęła opinią publiczną. Od 2021 roku partnerem Moniki Richardson jest biznesmen Konrad Wojterkowski.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości