Monika Richardson o relacji ze Zbigniewem Zamachowskim. "Jesteśmy na gorącej linii"

Monika Richardson o relacji ze Zbigniewem Zamachowskim
Monika Richardson o relacji ze Zbigniewem Zamachowskim
Źródło: MW MEDIA
Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski rozstali się w skandalu po siedmiu latach małżeństwa. Od tego czasu minęły już dwa lata, a w najnowszym wywiadzie dziennikarka zdradziła, że ma dobry kontakt z byłym mężem. Wyznała, że to ona pierwsza wyciągnęła rękę do zgody.

Monika Richardson była trzykrotnie zamężna. Jej pierwszym wybrankiem został dziennikarz i podróżnik Will Richardson, po którym dziennikarka zachowała nazwisko, jednak po niedługim czasie para rozstała się. 

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Dominik Abus o relacji i kłótniach z żoną. "Lwem w rodzinie jestem ja"
Dominik Abus i Iga Muszakowska z "Goggleboxa" opowiedzieli o swoim związku.

Monika Richardson — związki

W 2001 r. prezenterka poślubiła szkockiego pilota RAF Jamiego Malcolma, z którym doczekała się dwójki dzieci, 22-letniego Tomasza i 18-letniej Zofii. Niestety i ten związek Moniki Richardson nie przetrwał próby czasu i małżonkowie rozwiedli się po 11 latach wspólnego życia.

W 2014 r. Monika Richardson poślubiła Zbigniewa Zamachowskiego, z którym byli małżeństwem do 2021 r. Dziennikarka nie mogła pogodzić się z odejściem ukochanego, który miał ją zostawić dla koleżanki z branży — Gabrieli Muskały.

Monika Richardson chętnie udzielała wywiadów i opowiadała o związku ze Zbigniewem Zamachowskim, przedstawiając aktora w nie najlepszym świetle. Po kilku miesiącach na drodze dziennikarki stanął przedsiębiorca Konrad Wojterkowski, z którym Monika Richardson była związana przez dwa lata. W maju byli już partnerzy poinformowali o rozstaniu.

Monika Richardson i jej były mąż Zbigniew Zamachowski.
Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski
Monika Richardson i jej były mąż Zbigniew Zamachowski.
Źródło: PAWEL WRZECION/MWMEDIA

Monika Richardson o relacji ze Zbigniewem Zamachowskim

Ostatnio Monika Richardson w rozmowie z reporterką serwisu Jastrząb Post została zapytana o relacje ze Zbigniewem Zamachowskim. Jak się okazało, para nie czuje się do siebie urazy.

"Bardzo dobrze. Nie widujemy się, ale jesteśmy na gorącej linii telefonicznej. Rozmawiamy o życiu, o pogodzie, o różnych, ważnych sprawach. Jest ok między nami" - powiedziała dziennikarka.

Monika Richardson zaznaczyła, że z nikim nie lubi rozstawać się w gniewie, dlatego również i tę relację chciała pozostawić na przyjacielskiej stopie.

"Ja trochę nad tym pracuję, żeby nie było żadnych negatywnych emocji, kwasów między mną a kimkolwiek w życiu. Nie lubię takich zawieszonych relacji, że coś poszło nie tak i tak to zostawiamy. Oczywiście do tego tanga trzeba dwojga, jak do każdej relacji, więc cieszę się, że jest otwartość również z drugiej strony" - wyznała.

Na pytanie, kto jako pierwszy wyciągnął rękę na zgodę, Monika Richardson odparła:

"Chyba ja" - powiedziała.

Monika Richardson oraz Konrad Wojterkowski
Monika Richardson o kulisach rozstania z Konradem Wojterkowskim
Monika Richardson oraz Konrad Wojterkowski
Źródło: MWMEDIA

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MW MEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości