Monika Richardson przeszła prawdziwą metamorfozę. "Wyglądasz jak Pink"

Monika Richardson przeszła metamorfozę. Efekt zwala z nóg
Monika Richardson przeszła metamorfozę. Efekt zwala z nóg
Źródło: MWMEDIA
Monika Richardson od lat nie zmieniała swojego wizerunku. Krótkie blond włosy do ramion to jest znak rozpoznawczy. Teraz jednak dziennikarka postawiła na ostre cięcie. Efekt przerósł najśmielsze oczekiwania fanów. Zobaczcie sami. Wygląda jak Pink?

Monika Richardson pracę w telewizji zaczęła jeszcze w latach 90. Przez lata prowadziła różne formaty i szybko zaskarbiła sobie sympatię widzów. Nic więc dziwnego, że nawet po jej zniknięciu z telewizji internauci sprawdzają, co słychać u ich ulubienicy.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Katarzyna Figura tłumaczy skąd pomysł na niebieskie włosy

Monika Richardson postawiła na ostre cięcie

Na przestrzeni ostatnich lat Monika Richardson zrezygnowała z dziennikarstwa. Po prawie trzech dekadach chciała zmienić coś w swoim życiu i otworzyła szkołę językową. Teraz fani mogą na bieżąco śledzić, co dzieje się w jej życiu za pomocą mediów społecznościowych, a ta jest bardzo w nich aktywna.

Dziennikarka często mówiła o dzieciach, o partnerze, z którym już się rozstała, a także o nowościach w pracy zawodowej. Jak się okazuje, zmiana w życiu zawodowym wpłynęła również na prawdziwą metamorfozę w życiu prywatnym.

Monika Richardson naprawdę zaszalała ze swoim wizerunkiem, a po jej blond krótkich włosach nie ma już śladu. Jesteście ciekawi, jak teraz wygląda? Fani porównują ją do Pink sprzed lat. Mają rację?

Monika Richardson udostępniła na Instagramie rolkę, w której pokazała, jak wchodzi do fryzjera i z niego wychodzi. Nic w tym dziwnego, gdyby nie odważna fryzura dziennikarki. Zobaczcie sami.

Monika Richardson ma teraz krótkie fioletowe włosy. Fani przecierali oczy ze zdumienia, a niektórzy zdecydowali się na pozostawienie komentarza pod postem.

"Co tu się wydarzyło?", "O wow", "To był zakład? Powiedz, że to był zakład", "Wyglądasz jak Pink w latach świetności", "Co za zmiana! Pięknie ci", "Ale petarda!", "Ty wiesz, jak zaskoczyć wszystkich" - czytamy.

Ciekawe metamorfozy gwiazd — Katarzyna Figura

Nie tak dawno nowym wizerunkiem zaskoczyła nas Katarzyna Figura. Aktorka zdecydowała się zmienić kolor włosów na niebieski. O wszystkim powiedziała w rozmowie z "Co za Tydzień".

- Miałam się spotkać z Jagą Hupało, z którą współpracuję od lat i rzeczywiście te moje włoski blond już dawno jej ręki nie widziały. Jednocześnie Jaga doprowadziła tego do mojego spotkania z pisarką Agnieszką Szpilą. Niedawno została wydana jej książka "Octopussy" i w zamierzeniu Agnieszki było, żebym to ja nagrała audiobook, że mój głos do tej awangardowej książki będzie najlepszy. Na koniec tej rozmowy telefonicznej jeszcze Jaga mówi, to posyłam Ci niebieską energię. A ja mówię Jaga, a może niebieskie? A ona mówi, ale co niebieskie? Ja mówię niebieskie włosy — powiedziała aktorka.

Tydzień później Katarzyna Figura przyleciała z wybrzeża do warszawskiego salonu Jagi Hupało i wspólnie rozpoczęły prawdziwą rewolucję.

- Jaga miała przygotowaną taką całą paletę wszystkich odcieni niebieskości, myślę, że było ich siedem, od jakiegoś takiego baby blue, (...) poprzez błękit paryski, aż do pełnego kobaltu — mówiła Katarzyna Figura.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości