Monika Richardson świętuje urodziny syna. Pokazała poruszające nagranie

Autor:
Na
Instagramie Moniki Richardson pojawiła się urocza kompilacja zdjęć,
ukazująca
proces dorastania jej młodszego dziecka. Są to ujęcia m.in. ze wspólnych wakacji.
Syn Moniki Richardson ma 22 lata

Monika Richardson obchodzi urodziny syna. Tomasz Malcolm wyrósł na postawnego młodego mężczyznę, dziś ma już 22 lata. Dziennikarka opublikowała na Instagramie urocze nagranie, pokazując zdjęcia z przeszłości. Zobaczcie sami.

Autor:Na Instagramie Moniki Richardson pojawiła się urocza kompilacja zdjęć, ukazująca proces dorastania jej młodszego dziecka. Są to ujęcia m.in. ze wspólnych wakacji.

Autor: "My boy. 22 lata dzisiaj. Kocham cię, synku" - napisała.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Małgorzata Ohme o relacji z Filipem Chajzerem i porannych rytuałach
Małgorzata Ohme o relacji z Filipem Chajzerem i porannych rytuałach Małgorzata Ohme i Filip Chajzer uznawani są za jedną z najbardziej lubianych par prowadzących. W "Dzień Dobry TVN" tworzą duet od przeszło 4 lat. Małgorzata Ohme w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą zdradza, co łączy ich poza wizją. Wyjawia ponadto, czy mają rytuały, bez których nie wyobrażają sobie wejścia na antenę. Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Monika Richardson o chorobie syna

Obecnie Tomasz Malcolm kończy 22 lata i ma bardzo konkretne plany na przyszłość. Jego matka jest bardzo dumna mówiąc, że Tomasz jest niezwykle pracowity i nie boi się żadnych wyzwań. Zespół Aspergera został zdiagnozowany u chłopca w wieku trzech lat. Jego nauczyciele podejrzewali to już na etapie rozpoczęcia nauki w przedszkolu. O swojej diagnozie opowiedział zapytany przez internautów.

"Trzy latka miałem i w Anglii zdiagnozowano, że mam Zespół Aspergera. Było to tuż po tym, jak usiadłem w kokpicie samolotu w Brooklands Museum i pokazałem, jak co działa. Nauczyłem się tego od ojca" - wspominał Tomasz David Malcolm.

Jakiś czas temu Monika Richardson udzieliła obszernego wywiadu na temat choroby syna.

"Bardzo źle wspominam czas, kiedy próbowaliśmy się z tatą Tomka dowiedzieć, co tak naprawdę dolega naszemu synkowi. Miałam ciężki poród kleszczowy. Nie możesz tego synku pamiętać, ale jako małe dziecko sztywniałeś i traciłeś z nami kontakt. Myśleliśmy, że masz padaczkę. Pierwsze USG na drugi dzień po twoim urodzeniu wykazało nieduże niedotlenienie mózgu. Od początku więc chodziliśmy z tobą po lekarzach: neonatologach, neurologach, psychologach, psychiatrach" - wyliczała Monika Richardson w rozmowie z "Vivą!".

Dziennikarka do teraz nie może do końca pogodzić się z diagnozą.

"Mam wyrzuty sumienia z powodu twojej inności. Matki zawsze żyją w poczuciu winy, że to one czegoś nie dopatrzyły. Właściwie całe moje życie to walka z tym poczuciem. Kiedy poznaliśmy z Jamiem diagnozę, trochę odetchnęliśmy, wiedzieliśmy przynajmniej, jak cię wspierać"- zwierzyła się.

Syn Moniki Richardson studiuje na zagranicznej uczelni. Ma też zamiar zrobić licencję pilota i wydać płytę

W 2021 roku, jako 19-latek Tomasz Malcolm pochwalił się, że dostał się na wymarzone studia i niedługo chce też otworzyć własną firmę. Dzięki temu zarobi na licencję pilota.

"Dostałem się na studia! Ale się cieszę! Już w październiku zaczynam. Będę studiować biznes i marketing. Jeszcze ruszam z własną działalnością gospodarczą, żeby zarobić na ATPL-a, którego będę robił na boku. Niedługo zdradzę, jaka to działalność, jeśli oczywiście odniosę sukces" - pisał na Instagramie. Tomasz Malcolm jest owocem miłości między dziennikarką a szkockim pilotem, Jamie Malcolmem. Miłość do latania odziedziczył po ojcu. Lotnictwo i biznes to jednak niejedyne jego zainteresowania. Okazuje się, że jego marzeniem jest nagranie własnej płyty. Chce też dalej spełniać się w modelingu.

"Jestem z siebie dumny. Nie dość, że zdałem prawo jazdy, to jeszcze dostałem się na studia. No i zaczynam nowe życie. Oszczędzam też pieniądze, które zarobiłem jako kurier, żeby nagrać własną płytę. Mam piosenki napisane i chcę je w końcu wydać. Jeszcze trzeba studio znaleźć, muzyków zatrudnić... Nie będzie to proste, nie będzie to tanie, ale warte inwestycji. Jeśli chodzi o modeling, wciąż czekam na zlecenia" - tłumaczył.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości