Podstęp w 3678. odcinku "Na Wspólnej". Czy Romie uda się wpędzić Martę w poczucie winy?

Marta, Roma "Na Wspólnej"
Podstęp w 3678 odcinku "Na Wspólnej". Czy Romie uda się wpędzić Martę w poczucie winy?
Źródło: x-news
W 3678. odcinku "Na Wspólnej" wydarzy się wiele niespodziewanych sytuacji. Marta wreszcie wystąpi w porannym programie śniadaniowym z tematem swojego autorstwa. Pomysł poprowadzenia programu bez makijażu zostanie jednak wykorzystany w niecnych celach Romy.

Roma knuje kolejną intrygę przeciwko Marcie

W nowym 3678. odcinku "Na Wspólnej" nadchodzi dzień programu, którego realizacje Marta planowała od dawna. Tematem rozmowy są różne kanony piękna. Dziennikarka i współprowadzący wystąpią w paśmie śniadaniowym bez makijażu. Marta, która niedawno doznała obrażeń twarzy, będzie musiała stawić czoła krytyce i negatywnym komentarzom od widzów. Wspomniane tuż po emisji programu pojawiają się jak grzyby po deszczu.

Roma manipuluje oświetleniowcem i przez jej intrygę ten decyduje się oświetlić plan ostrym, kontrastowym światłem. W ten sposób siniaki Marty, które powstały na skutek niedawnego wypadku stają się na wizji jeszcze bardziej uwydatnione. Produkcja otrzyma od widzów negatywny odzew. Marta czuje się winna za niepowodzenie. Na dodatek kobieta będzie musiała poradzić sobie z atakami tajemniczego mężczyzny, który zacznie wysyłać jej niepokojące wiadomości i dokonywać głuchych telefonów. Wszystko to przyniesie Marcie nowe problemy.

Czy intrygi Romy przyniosą oczekiwany przez nią skutek?

Przeczytaj też: Julia Kamińska o roli Romy w "Na Wspólnej". Zdradziła, czy łączą je wspólne cechy

Marta z "Na Wspólnej"
Czy Marta zostanie śmieszona?
Marta z "Na Wspólnej"
Źródło: x-news

Co jeszcze wydarzy się w "Na Wspólnej"?

W 3678. odcinku "Na Wspólnej" Smolny zacznie się coraz bardziej martwić się o swojego syna. W trosce o bezpieczeństwo Grzegorza zdecyduje się na nietypowy krok, który pozwoli mieć mu na oku syna. Tymczasem, w szkole Grzesiek zaczyna zauważać, że jego przyjaciele zaczynają go unikać. Początkowo nie rozumie przyczyny, ale szybko dowiaduje się, że plotki o jego samookaleczeniu rozniosły się po całej szkole.

Do kulminacji dramatycznych wydarzeń dochodzi, gdy Grzesiek przygotowuje list pożegnalny dla Smolnego. W korespondencji syn wyznaje, że nie potrafi sobie poradzić z problemami i prosi o pomoc. Smolny po przeczytaniu listu z pewnością będzie jeszcze bardziej zrozpaczony. Jakie kroki podejmie?

W 3678. odcinku "Na Wspólnej" dojdzie do jeszcze jednego nieoczekiwanego wydarzenia.  Umrze współwłaściciel pensjonatu Hofferów. Ta wiadomość przerazi wszystkich.

Odcinek 3678. "Na Wspólnej" obejrzysz już w poniedziałek 28.08.2023 r. o godzinie 20:15 w telewizji TVN.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości