Natalia Kukulska odpowiada na hejt. "Byłabym lekko nawiedzona, mająca metafizyczny kontakt z mamą"

Natalia Kukulska
Natalia Kukulska odpiera krytykę
Źródło: MW MEDIA
Natalia Kukulska w szczerym wywiadzie odniosła się do ostatniej fali krytyki, z którą musiała się zmierzyć. Wokalistka wyznała, że nie chce być oceniana na podstawie tego, jak wyobrażają ją sobie osoby postronne, znające jej historię wyłącznie z gazet. "I jakbym miała na tej podstawie stworzyć swój obraz, to byłabym lekko nawiedzona, świętobliwa do przesady, żyjąca tylko przeszłością, mająca metafizyczny kontakt z mamą, ciągle wspominająca, cierpiąca, wzruszająca się" - powiedziała.

Natalia Kukulska w rozmowie z Żurnalistą powiedziała, że przestała chodzić do kościoła. Zapewniła także, że jest w niej wiele szacunku, ale nie zgadza się z niektórymi działaniami propagowanymi przez wysłanników i kapłanów. Ta wypowiedź odbiła się w mediach szerokim echem, a na profilach artystki w mediach społecznościowych pojawiły się dziesiątki negatywnych komentarzy.

Natalia Kukulska o hejcie

Piosenkarka w rozmowie z portalem pudelek.pl powiedziała, że czasami czuje, że nie ma już kontroli nad tym jak jest postrzegana przez publiczność, widzów czy internautów. Zaznaczyła także, że swoją wypowiedzią nie chciała nikogo urazić, bo duchowość cały czas jest dla niej istotna. 

"Czuję, że nie mam wpływu na ten medialny wizerunek. Czasem jak wchodzę na stację benzynową, widzę, że moja twarz zdobi okładki różnych kolorowych pism. I jakbym miała na tej podstawie stworzyć swój obraz, to byłabym lekko nawiedzona, świętobliwa do przesady, żyjąca tylko przeszłością, mająca metafizyczny kontakt z mamą, ciągle wspominająca, cierpiąca, wzruszająca się. To pasuje do historii, które tworzą. Ja mam trochę inną naturę. (...)  Rozliczanie kogoś z jego poglądów, oczekiwania wobec tego, jak ktoś będzie wyznawał swoją wiarę, są po prostu czymś absurdalnym. Nie wspomnę o jadzie, który w imię wiary szanowni wierni wylewają" - mówi wokalistka.

Natalia Kukulska o swojej pierwszej płycie live
Źródło: "Co Za Tydzień"

Natalia Kukulska gorzko o Polakach

Natalia Kukulska poruszyła w rozmowie także aspekt łatwości oceniania. Według wokalistki Polacy lubią wywyższać się swoją moralnością. Przytoczyła także jeden z najbardziej kontrowersyjnych cytatów Stanisława Lema. 

"Wydaje mi się, że my w Polsce lubimy wywyższać się swoją moralnością: 'A ty to tak powinieneś się modlić', 'a ty to tak powinieneś wierzyć', 'a tak powinnaś się buntować'… Ja tego nie rozumiem. Jeśli ktoś ma sposób na swoje życie, swoje poglądy, to niech je stosuje. To jest straszne, jakie bywa nasze społeczeństwo. Jak to powiedział kiedyś Stanisław Lem: 'Dopóki nie skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów'" - wyznała. 

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: MW MEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości