Natasza Urbańska eksperymentuje z wyglądem. Pamiętacie ją z początków kariery?

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Natasza Urbańska

#METAMORFOZYGWIAZD Natasza Urbańska pierwsze kroki w show-biznesie stawiała lata temu. Od razu zachwyciła opinię publiczną swoją urodą, figurą i licznymi talentami. Nie zawsze jednak była zaliczana do najlepiej ubranych gwiazd. Żona Janusza Józefowicza dziś jest natomiast prawdziwą divą salonową i jedną z najbardziej stylowych Polek. Przypominamy metamorfozę Nataszy Urbańskiej.

Natasza Urbańska zaczęła przygodę z show-biznesem, gdy była jeszcze nastolatką. To właśnie wtedy dostała angaż przy musicalu "Metro", a opinia publiczna zainteresowała się jej wszechstronnością, talentami i niesamowitą urodą. Młoda gwiazda szybko weszła na salony i z pewnością siebie na każdym kroku podkreślała swą kobiecość. Nie zawsze wychodziło jej to jednak dobrze. Mimo to Natasza Urbańska nie przestała eksperymentować z wyglądem i nawet dziś nie ukrywa, że wciąż szuka siebie. Przyglądamy się, jak żona Janusza Józefowicza zmieniała się na przestrzeni lat.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Natasza Urbańska o charakterze córki. Czy poradzi sobie w show-biznesie?
Natasza Urbańska o charakterze córki. Czy poradzi sobie w show-biznesie? Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Natasza Urbańska za wszelką cenę chciała pokazać pazura

Natasza Urbańska od początku stawiała na kobiecość i to był dobry trop. Nie zawsze jednak za intuicją aktorki szło odpowiednie wykonanie planu. Gwiazda zawsze zachwycała figurą i urodą, jednak zdecydowanie zbyt często jej atuty ginęły pośród ciężkich sukni i burzy loków, które optycznie dodawały jej krągłości i lat.

Natasza Urbańska
Natasza Urbańska w 2007 roku Natasza Urbańska Źródło: MWMEDIA

Ukochana Janusza Józefowicza na ściankach chciała wyglądać niczym diva salonowa, jednak poza kamerami widać było, że jest dopiero wchodzącą w dorosłe życie kobietą. Niewinny look Nataszy Urbańskiej przeplatał się z jej drapieżnymi stylizacjami. Wówczas burza loków była związywana w dziewczęcego koka.

Natasza Urbańska
Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz w 2008 roku Natasza Urbańska Źródło: MWMEIDA

Natasza Urbańska eksperymentowała nie tylko z fryzurą, ale także z krojami sukienek czy... makijażem. Niekiedy aktorka stawiała na zbyt sceniczny make-up, który w połączeniu z jej bardzo zmysłową urodą sprawiał wrażenie wręcz przerysowanego. Na szczęście gwiazda obserwowała swoje modowe wpadki i sukcesy i umiejętnie wyciągała z nich wnioski. To właśnie w okolicach 2010 roku rozpoczęła się jej wielka metamorfoza.

Natasza Urbańska
Natasza Urbańska w 2009 roku Natasza Urbańska Źródło: MWMEDIA

Natasza Urbańska jest świadomą kobietą i nie stroni od eksperymentów

Moda w końcu odwzajemniła platoniczną do tej pory miłość Nataszy Urbańskiej i weszła z nią w związek na dobre i na złe. Dziś aktorka zachwyca stylizacjami i jest wymieniania w gronie najbardziej stylowych artystek w naszym kraju. Żona Janusza Józefowicza nie boi się zabawy formą i robi to w dobrym guście. Natasza Urbańska nie tylko prezentuje się zachwycająco na ściankach, ale także na co dzień jest za pan brat z najnowszymi trendami.

Natasza Urbańska
Natasza Urbańska w 2021 roku Natasza Urbańska Źródło: MWMEDIA

Gdy trzeba, Natasza Urbańska potrafi "odpalić wrotki" i pokazać na salonach, kto naprawdę rządzi. Gwiazda kiedyś aspirowała do miana salonowej divy, a teraz po prostu nią jest. Chociaż aktorka na co dzień wybiera bardziej zwariowane kreacje, to na czerwonym dywanie potrafi się zaprezentować niczym prawdziwa gwiazda Hollywood.

Natasza Urbańska
Natasza Urbańska w 2022 roku Natasza Urbańska Źródło: MWMEDIA

Natasza Urbańska ma wiele wcieleń: potrafi być romantyczna, ostra, a nawet rockowa. Gwiazda przyznała, że nie boi się już eksperymentować ze swoim wyglądem i tym, jak prezentuje się na scenie. Kilka miesięcy temu przefarbowała swoje włosy na... czerwono. Na ścianki chętnie wybiera geometryczne kroje, które pozwalają jej za każdym razem stworzyć "nową wersję siebie".

- Bardzo wygodnie jest wkładać ludzi w jakieś szufladki, ja się bardzo wymykam tym szufladkom poprzez to, że ciągle czegoś poszukuje i cały czas ryzykuje też ze swoim wizerunkiem. Wrócę tu do mojej ostatniej płyty "Rajd 44", gdy obcięłam się al'a David Bowie i to było dla mnie szokujące, ta krótka czuprynka i długie włosy. Jeszcze kilka lat temu nie pozwoliłabym na to sobie, bo drżałabym o mój wizerunek, a teraz... czemu nie - mówiła niedawno w rozmowie z Kaliną Szymankiewicz.

Natasza Urbańska
Natasza Urbańska w 2023 roku Natasza Urbańska Źródło: MWMEDIA

#METAMORFOZYGWIAZD to cykl tekstów, w których przyglądamy się przemianom największych polskich sław. Jak wyglądały na początku kariery, a jak prezentują się teraz? Często gwiazdy jeszcze kilkanaście lat temu sięgały po inne stylizacje, nosiły inne fryzury, czy nawet inaczej się malowały. Wszystko to sprawia, że dziś oglądając ich stare zdjęcia, często mamy wrażenie, że patrzymy na kogoś zupełnie innego. Jak zmieniali się celebryci na przestrzeni lat? Tego dowiecie się, czytając nasz serwis.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości