Robert ze "ŚOPW" pochwalił się dużym osiągnięciem. "Witam na pokładzie"

Robert Żuchowski ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Robert Żuchowski wraca do tworzenia muzyki
Źródło: Materiały nadesłane
Robert Żuchowski znany z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" jakiś czas temu zaskoczył internautów i wydał swój pierwszy singiel po latach. W rozmowie z nami powiedział o swoich muzycznych planach, a teraz pochwalił się nie lada osiągnięciem. Okazało się, że uczestnik "ŚOPW" dołączył do Związku Artystów Wykonawców STOART.

Robert Żuchowski i Aneta Czajkowska poznali się w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia". Para już od samego początku świetnie się ze sobą dogadywała i szybko pojawiło się między nimi prawdziwe uczucie. Niedługo po zakończeniu programu okazało się, że Aneta spodziewa się dziecka. 

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Aneta Żuchowska ze "ŚOPW" o formie po ciąży
Aneta Żuchowska ze "ŚOPW" o formie po ciąży

Robert Żuchowski o pasji do muzyki

W lutym 2022 r. dumni rodzice poinformowali, że na świecie pojawił się ich syn Mieszko. Aneta i Robert od tego czasu regularnie publikują w mediach rodzinne kadry, a także opowiadają o swojej rodzicielskiej drodze. Uczestnicy "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazują na Instagramie także swoje pasje.

Robert Żuchowski jak się okazało, od lat interesuje się muzyką. W rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą dla cozatydzien.tvn.pl opowiedział o swoich początkach.

- Pierwsze kroki w muzyce to był rok 2005/2006. Wspólnie z Mikołajem Konkiewiczem założyliśmy skład PJWNR (Przyszłość Jest W Naszych Rękach), z którym wspólnie nagraliśmy kilka płyt. Kolejnym ważnym etapem w życiu był okres liceum i kapela Fonofuzja (Krystian Niedzwiedziński, Dawid Niedźwiedziński, Mateusz Przybylski, Waldemar Drzazgowski, Mikołaj Konkiewicz i ja), z którym zwiedziliśmy kawałek Polski, a nawet i telewizje. Było to połączenie rapu z cięższym gitarowy brzmieniem. Podobnie też jak projekt, który powstał po rozpadzie Fonofuzji - Not All Done. W międzyczasie miałem też swoje dwie solowe płyty. Mniej więcej tak to leciało — mówił kilka miesięcy temu.

Robert Żuchowski pochwalił się sporym osiągnięciem

Pod koniec maja tego roku Robert Żuchowski zaskoczył internautów, ponieważ po wielu latach zdecydował się powrócić do muzyki i wydał pierwszy singiel "Łapię oddech".

Robert Żuchowski w rozmowie z nami zaznaczył, że pracuje nad całą płytą, której daty premiery nie może jeszcze zdradzić.

- Płyta jest jeszcze w fazie końcowej, więc nie mam ustalonej sztywnej daty premiery. Jeśli chodzi o koncerty, to powiem szczerze, że również jestem ich głodny. Jeśli pojawią się jakieś ciekawe opcje, to na pewno uda się coś zorganizować — mówił w rozmowie z nami.

Jak się okazuje, jego kariera muzyczna nabiera tempa, bowiem Robert pochwalił się na Instagramie, że dołączył do Związku Artystów Wykonawców STOART.

"Witam na pokładzie" - napisał, pokazując list od związku.

Robert Żuchowski dołączył do Związku Artystów Scen Polskich
Robert Żuchowski dołączył do Związku Artystów Scen Polskich
Robert Żuchowski dołączył do Związku Artystów Scen Polskich
Źródło: Instagram

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: Materiały nadesłane

podziel się:

Pozostałe wiadomości