Nicola Peltz o konflikcie z Victorią Beckham. To dlatego nie może dogadać się z teściową

Autor:
Aleksandra
Głowińska
Nicola Peltz, Victoria Beckham

Nicola Peltz w końcu zabrała głos ws. konfliktu, o którym rozpisują się zagraniczne media od kilku dni. Brytyjskie tabloidy poinformowały, że Victoria Beckham ma dosyć napięte relacje z synową. Teraz okazuje się, że to prawda. 

Ślub Nicoli Peltz i Brooklyna Beckhama był jednym z najgłośniejszych wydarzeń medialnych ostatnich miesięcy. Trudno się dziwić. Ceremonia była zorganizowana z rozmachem, nie zabrakło wielkich osobistości, a kreacje - zarówno pary młodej, jak i gości weselnych, wprowadziły w zachwyt internautów. 

Teraz okazuje się, że wydarzenie, które miało połączyć dwie wielkie rodziny, podzieliło dwie najważniejsze kobiety w życiu Brooklyna Beckhama - jego matkę i żonę. 

Nicola Peltz ujawniła przyczynę konfliktu z Victorią Beckham

Nicola Peltz w rozmowie z "Variety" ujawniła przyczyny konfliktu z Victorią Beckham. Okazuje się, że jedną z plotek potwierdziła sama Nicola Peltz i że faktycznie żonę Brooklyna Beckhama z teściową poróżniła... suknia ślubna.

Victorii Beckham ponoć bardzo zależało na tym, aby jej synowa do ślubu poszła w sukni jej projektu. Tak się jednak nie stało. Ostatecznie Nicola Peltz do ołtarza poszła w projekcie Valentino Haute Couture. I to ma być kość niezgody, która zburzyła spokój między kobietami.

"Naprawdę chciałam wybrać jedną z sukni ślubnych projektu Victorii, ale okazało się, że jej atelier nie jest w stanie jej przygotować. Musiałam wybrać inną sukienkę. Victoria nie powiedziała 'nie możesz jej włożyć', a ja nie mówiłam, że nie chcę jej nosić. Ale od tego wszystko się zaczęło" - powiedziała Nicola Peltz w rozmowie z "Variety".

Magda Gessler o zaręczynach i planach na swoje wesele
Magda Gessler o zaręczynach i planach na swoje wesele Magda Gessler zaręczyła się z Waldemarem. Opowiedziała o romantycznym geście ukochanego, pokazała swój pierścionek i powiedziała o weselu. W jakim stylu chce urządzić przyjęcie ślubne? Źródło: cozatydzien.tvn.pl

O co chodzi z suknią ślubną Nicoli Peltz?

Brytyjskie tabloidy nie dowierzają, że atelier Victorii Beckham nie było w stanie uszyć sukni ślubnej Nicoli Peltz. Na przygotowanie mieli aż dwa lata. Co więcej, w sukniach projektu żony Davida Beckhama na weselu Nicoli Peltz i Brooklyna Beckhama bawiły się między innymi Eva Longoria, ówczesna dziewczyna młodszego z synów Beckhamów - Romeo, Mia Regan, a nawet mama Jackie Adams. W swoim projekcie na weselu pojawiła się także Victoria Beckham. 

Jak informował tabloid "The Sun", Victorii Beckham bardzo zależało na tym, aby suknia została w rodzinie. Cieszyła się, że będzie mogła zaprojektować kreację dla swojej synowej.

Co więc poszło nie tak? Pozostaje jedynie czekać na komentarz Victorii Beckham...

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Głowińska

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

Pozostałe wiadomości