Dorota Chotecka powiadomiła o śmierci mamy Radosława Pazury. "Od tej chwili nasze życie się zmienia"

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Dorota Chotecka żegna mamę Radosława Pazury

Nie żyje mama Radosława i Cezarego Pazurów. O śmierci kobiety powiadomiła fanów jej synowa - Dorota Chotecka. Aktorka wzruszająco opowiedziała o tej okropnej stracie. Przekazała informacje o pogrzebie zmarłej, który odbył się kilka dni temu. Teściowa Doroty Choteckiej zmarła dzień przed swoimi urodzinami.

Dorota Chotecka uczciła pamięć teściowej. Jej śmierć bardzo nią wstrząsnęła. Ze słów aktorki wynika, że miała ona bardzo bliską relację z mamą swojego męża. Przeczytajcie sami.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Mariusz Kozak o śmierci babci i relacji z tatą
Mariusz Kozak o śmierci babci i relacji z tatą Mariusz Kozak z "Gogglebox. Przed telewizorem" o śmierci babci i relacji z tatą. Ich relacje diametralnie się zmieniły

Nie żyje mama Cezarego i Radosława Pazurów

Dorota Chotecka 21 stycznia 2023 opublikowała zdjęcie serca wykonanego z kwiatów. Kryje się za tym smutna wiadomość.

Dzielę się z wami przykrą wiadomością. 13.01 b.r., dzień przed swoimi urodzinami, zmarła moja druga mama. Teściowa, którą znałam i kochałam od 34 lat. Pogrzeb odbył się 17.01. Wierzę, że jest już w raju. Do zobaczenia mamo. Od tej chwili nasze życie się zmienia, ale się nie kończy. A my do tej codzienności wracamy już inni… Opiekuj się nami tam z góry

Obserwatorzy przesłali Dorocie Choteckiej kondolencje. My również przesyłamy wyrazy współczucia.

Cezary Pazura opowiada o mamie

W czerwcu 2022 w "Twoim Stylu" ukazał się wywiad z Cezarym Pazurą, który opowiadał, że jego mama jest dla niego wzorem kobiecości.

"Jest moim punktem odniesienia, fundamentem, wyidealizowanym i najważniejszym wzorcem kobiecości. Mama jest krucha i delikatna, ma 158 cm. Nie zapomnę, jak wiele lat temu znalazła się w szpitalu. Przebrali ją w piżamę, miałem odebrać rzeczy mamy i zobaczyłem jej malutkie buciki. Byłem już mężczyzną, ale kiedy wziąłem je do ręki, rozpłakałem się ze wzruszenia" - wspominał w wywiadzie.

Marzyła, że będę lekarzem lub księdzem, ale myślę, że i tak jest ze mnie dumna i przeżywa szczęśliwą starość. Troszczy się o nią trzech mężczyzn: mąż i dwóch synów

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości