Niepokojące zachowanie Justina Biebera. Interweniowała żona

Hailey Bieber
Hailey Bieber
Źródło: Theo Wargo/Getty Images
Justin Bieber zaniepokoił swoich fanów zachowaniem podczas festiwalu Coachella. Muzyk był wyraźnie zmęczony i zaniepokojony. Na szczęście pomocnym ramieniem służyła żona. Hailey Bieber wykazała się wyjątkową łagodnością i zrozumieniem.

Justin Bieber jest ostatnio na językach ze względu na kontrowersje związane z jego relacjami z Hailey Bieber. Sytuacja zaczęła się od kłótni między jego żoną a Seleną Gomez. Następnie pojawiły się spekulacje na temat rzekomego romansu pomiędzy kanadyjskim wokalistą a znaną tiktokerką. Teraz serwisy plotkarskie donoszą o zdjęciach smutnego piosenkarza, który był pocieszany przez Hailey Bieber.

Dalszy ciąg tekstu pod materiałem wideo.

Przed nami gala rozdania Fryderyków 2023

Justin Bieber zaniepokoił fanów na festiwalu Coachella

Portal Mirror podaje, że na festiwalu Coachella jeden z fanów przyłapał Justina Biebera i Hailey Bieber na intymnych gestach. W szczególności zwrócono uwagę na Kanadyjczyka, który opierał swoją głowę na kolanach. Fani wyrokują, że samopoczucie muzyka wynika z prawdopodobnie z przemęczenia. Jeden z internautów skomentował tę sytuację na Twitterze, pisząc, że Justin Bieber wyglądał na bardzo przygnębionego.

"On nie chce tam być. Można wręcz powiedzieć, że odczuwa lęk spowodowany tym, co się dzieje w tym miejscu" - podkreślił na Twitterze użytkownik.

Justin Bieber, choć widocznie stresował się tym, co działo się na festiwalu, mógł liczyć na wsparcie swojej żony, która delikatnie klepała go po plecach.

Justin i Hailey Bieber - historia związku

Justin Bieber, popularny kanadyjski piosenkarz, od kilku lat jest związany z modelką, Hailey Baldwin. Para zaręczyła się w lipcu 2018 roku i wzięła ślub zaledwie kilka miesięcy później. Justin Bieber często podkreśla, jak szczęśliwy jest w swoim związku i jak bardzo kocha swoją żonę. Mimo to fani wciąż przypominają mu o jego dawnym związku z Seleną Gomez.

W ciągu ostatnich kilku lat związek Justina Biebera i Seleny Gomez stał się jednym z najgłośniejszych tematów w świecie show-biznesu. Po raz pierwszy para zaczęła się spotykać w 2010 roku, a zaledwie po dwóch latach oficjalnie się rozstali. Jednak miłość między nimi wciąż kwitła i artyści wielokrotnie do siebie wracali i się rozstawali. Fani byli zainteresowani każdym krokiem celebrytów, co prowadziło do licznych spekulacji i doniesień na temat ich relacji.

Oprócz kwestii związanych z Selena Gomez, w mediach pojawiają się również doniesienia na temat kłopotów w małżeństwie Bieberów. Jednak para konsekwentnie zaprzecza tym plotkom i twierdzi, że jest ze sobą bardzo szczęśliwa. Mimo że Justin Bieber i Hailey Bieber są jednym z najgłośniejszych i najbardziej obserwowanych związków w show-biznesie, starają się pozostać szczerzy i otwarci wobec swoich fanów.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: Theo Wargo/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości