Nikodem Rozbicki szczerze na temat mieszkania w USA. Tęskni za Julią Wieniawą?

Nikodem Rozbicki
Nikodem Rozbicki
Źródło: MWMEDIA
Nikodem Rozbicki niedawno rozpoczął nowy rozdział w życiu. Gwiazdor zdecydował się na rozpoczęcie studiów w USA. Teraz w szczerej rozmowie opowiedział, jak przeżył rozłąkę z Julią Wieniawą i najbliższymi.

13 lutego miała miejsce Gala Bestsellery Empiku 2023. Ceremonię prowadził Marcin Prokop, a Julia Wieniawa była jedną z gospodyń transmisji online. Tego wieczoru celebrytka zaprezentowała trzy różne stylizacje i zdecydowanie błyszczała na czerwonym dywanie. Mimo że gwiazda do zdjęć zapozowała sama, to jej partner Nikodem Rozbicki również zjawił się na tym wydarzeniu.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Julia Wieniawa wyznała, co ją najbardziej "spala". Wspomniała o wyglądzie
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Nikodem Rozbicki o tym, jak radzi sobie będąc daleko od bliskich

Nikodem Rozbicki w trakcie niedawnej Gali Bestsellery Empiku 2023 udzielił wywiadu serwisowi Fakt. Aktor, który niedawno przeprowadził się do USA na studia, wyznał, jak wygląda jego życie w nowym miejscu. Gwiazdor wyznał, że pomimo dzielącego dystansu stara się utrzymywać kontakt ze swoimi bliskimi.

"Wiadomo, jestem daleko, poznaję cały czas nowych ludzi. Nie mam swoich najbliższych, nie mam swojej kobiety. Nie mam swoich przyjaciół, nie mam moich braci. Oczywiście mamy siebie na FaceTime i to jest fajne. To jest wygodne i łatwe w tych czasach. No, ale jest to trochę takie definiujące. Takie życie na co dzień" - zaczął.

Nikodem Rozbicki w dalszej części swojego wywiadu przyznał, że bardzo ceni sobie czas spędzany samotnie, dlatego rozstanie z Julią Wieniawą nie jest dla zakochanych aż tak ciężkie jak mogłoby się wydawać.

"Natomiast ja szczerze mówiąc, lubię być sam ze sobą i lubię też ten moment, kiedy mam siebie, książki i to, co aktualnie mam na warsztacie. Julka zresztą myślę, że mam dość podobnie, dlatego u nas ten model działa. Julka nie dość, że pracuje, to ma silną osobowość i myślę, że świetnie sobie też sama radzi" - powiedział.

Nikodem Rozbicki wspiera ukochaną

Relacja między Julią Wieniawą a Nikodemem Rozbickim jest niejasna dla wielu ich fanów. Zakochani po płomiennym okresie bycia razem nieoczekiwanie ogłosili na platformach społecznościowych, że się rozstali. Mimo to śledzący artystkę paparazzi często fotografowali ich razem. Aktorzy nigdy się do tego nie odnosili i dopiero po pewnym wyznali, że do siebie wrócili.

Niedawno zakochani pojawili się razem na premierze filmu "Akademia Pana Kleksa". Kilka dni później aktor był obecny podczas jednej z gal, którą współprowadziła jego partnerka. Nikodem Rozbicki, który obecnie mieszka w Stanach Zjednoczonych spędził zaledwie trzy noce w Warszawie. W wywiadzie dla serwisu Pudelek artysta przyznał, że jest dumny z sukcesów, które osiąga Julia Wieniawa i bardzo wspiera ukochaną.

"Przyleciałem na chwilę — zobaczyć moją ukochaną i zobaczyć Bestsellery Empiku. Jula bierze na siebie takie duże, stresujące wyzwania i to jest niezwykle fascynujące, inspirujące i robiące wrażenie, że nie ma rzeczy, których by się bała. Dzisiaj cały wieczór prowadzi i była przed chwilą na scenie, więc multitasking. Ale cieszy mnie to niezwykle. Ona, mam wrażenie, coraz lepiej się w tym odnajduje" — wyznał gwiazdor.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości