Gwiazdy na premierze "Akademii Pana Kleksa". Piękne stylizacje

Gwiazdy na premierze "Akademii Pana Kleksa"
Gwiazdy na premierze "Akademii Pana Kleksa"
Źródło: MWMEDIA
Uroczysta premiera filmu "Akademia Pana Kleksa" odbyła się w Teatrze Wielkim Opery Narodowej. Na wydarzenie tłumnie przybyły gwiazdy. Wiele z nich zaprezentowało nowe uczesania i niezwykłe kreacje. Nie zabrakło odtwórców głównych ról. Sprawdź, jakie stylizacje królowały na czerwonym dywanie!

W nowej "Akademii Pana Kleksa" w rolach głównych zobaczymy Tomasza Kota, Antoninę Litwiniak, Danutę Stenkę czy Piotra Fronczewskiego. Za scenariusz odpowiada Krzysztof Gureczny. Reżyserem filmu jest Maciej Kawulski.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Tomasz Kot jako Ambroży Kleks. Aktor niesamowicie wczuł się w rolę
Źródło: "Co Za Tydzień"

Gwiazdy na premierze "Akademii Pana Kleksa"

Podczas premiery "Akademii Pana Kleksa" na czerwonym dywanie pojawiła się plejada gwiazd, prezentując różnorodne stylizacje. Julia Wieniawa zachwyciła w pomarańczowej długiej sukni z rozcięciem, podkreślając elegancję i styl. Gwiazda pojawiła się w towarzystwie Nikodema Rozbickiego. Pozowali wspólnie w uroczych uściskach. Celebrytka zaprezentowała także odmienioną fryzurę. Krótsze włosy dodatkowo podkreśliły jej nowy wizerunek.

Danuta Stenka postawiła na klasyczną czarną kreację, emanując ponadczasową klasyką, zaprezentowała się także w krótszych włosach. Zofia Zborowska-Wrona z kolei prezentowała swoje ciążowe krągłości, ubrana w stylową kreację, a także zaskoczyła nową fryzurą o ciemnych włosach.

Gwiazd młodego pokolenia, takich jak Wersow i Friz, również nie zabrakło na tej wyjątkowej premierze. Zobacz galerię zdjęć:

Gwiazdy na premierze "Akademii Pana Kleksa"
Gwiazdy na premierze "Akademii Pana Kleksa"
Gwiazdy na premierze "Akademii Pana Kleksa"
Gwiazdy na premierze "Akademii Pana Kleksa"
Gwiazdy na premierze "Akademii Pana Kleksa"
+16
Zobacz galerię

O czym jest nowa "Akademia Pana Kleksa"?

"Akademia Pana Kleksa" to najnowsza koprodukcja fabularna TVN Warner Bros Discovery. Film jest nowoczesną adaptacją klasycznej bajki Jana Brzechwy, która jest skierowana nie tylko do najmłodszych widzów, ale także do starszych, którzy pamiętają kultową ekranizację z lat 80. Film opowiada historię pozornie zwyczajnej dziewczynki, Ady Niezgódki, która trafia do tytułowej Akademii, aby odkryć świat bajek, wyobraźni i kreatywności.

W szkole spotyka wybitnego i ekscentrycznego pedagoga, profesora Ambrożego Kleksa, który pomaga Adzie rozwijać jej niezwykłe umiejętności. Podczas swojej przygody dziewczynka wpada na ślad, który prowadzi ją do rozwiązania największej rodzinne tajemnicy. Film skupia się na wartościach takich jak wyobraźnia, kreatywność i odkrywanie świata przez pryzmat baśniowych historii.

Produkcja stara się zachować oryginalny urok opowieści, jednocześnie dostosowując ją do współczesnych oczekiwań i stylu filmowego. To dzieło łączy więc elementy nostalgia z nowatorskim podejściem, tworząc uniwersalną opowieść, która przemawia do różnych grup wiekowych.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości