Norweska księżniczka przygotowuje się do ślubu z szamanem. Mężczyzna uważa się za wcielenie faraona

 Durek Verrett i księżniczka Marthy Louise
Durek Verrett i księżniczka Marthy Louise
Źródło: Getty Images North America
Córka króla Norwegii już za kilka miesięcy wyjdzie za mąż za amerykańskiego szamana, który uważa się za wskrzeszonego faraona ze starożytnego Egiptu. Para przygotowuje się do ślubu i wesela, które ma potrwać aż cztery dni. Na wielką uroczystość zostały zaproszone gwiazdy z Hollywood.

Marthy Louise to córka króla Norwegii, Haralda V. Księżniczka już jakiś czas temu wywołała ogólnokrajowe poruszenie, oświadczając, że chce wyjść za mąż za szamana. Jej ukochany Durek Verrett nazywa się "przewodnikiem duchowym" i jest postacią co najmniej kontrowersyjną. Już niedługo zakochani powiedzą sobie "tak" podczas bajkowej ceremonii ślubnej.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

PREMIERABARBIE_HALEJCIO_SLUB (1)
Klaudia Halejcio o ślubnych planach
Klaudia Halejcio o ślubnych planach
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Norweska księżniczka już niedługo weźmie ślub z szamanem

Norweska księżniczka Marthy Louise i szaman Durek Verrett pobiorą się 31 sierpnia 2024 roku. Według doniesień gazety "Se og Hør" zakochani będą świętować aż przez cztery dni w towarzystwie rodziny oraz przyjaciół. Na liście zaproszonych znalazły się także znane gwiazdy, takie jak między innymi Gwyneth Paltrow i Lenny Kravitz. Przyjęcie odbędzie się w Norwegii w malowniczym miasteczku Geiranger, które zostało wpisane na listę UNESCO.

Motywem przewodnim imprezy będą Oscary. Wszyscy goście będą więc musieli przestrzegać określonego dress code'u. Do tego para młoda chce, by weselnicy mieli na sobie kreacje, które nie będą w kolorach białym, czarnym, różowym ani złotym. Mężczyźni na tę okazję powinni nałożyć fraki.

Co ciekawe, zakochani mają sami zapłacić za ślub i wesele, jednak zaproszeni będą musieli sobie opłacić przelot na miejsce oraz nocleg. Uroczystość nie będzie transmitowana w telewizji i ma mieć charakter zupełnie prywatny. Dzień później, czyli 1 września para młoda zorganizuje dla wszystkich brunch.

Wybranek norweskiej księżniczki twierdzi, że jest wskrzeszonym faraonem

Martha Louise znalazła miłość u boku szamana, który działa głównie w Los Angeles. Ich związek od dawna budził wiele kontrowersji, jednak rodzina królewska poparła zaręczyny pary. Mężczyzna ma, lekko mówiąc, dosyć niekonwencjonalne teorie na temat medycyny i życia po śmierci. Sam w swojej książce "Spirit Hacking" obwieścił między innymi, że.... jest wskrzeszonym faraonem Egiptu.

Wybranek księżniczki w swojej publikacji odniósł się także do dzieci, które chorują na nowotwory. Stwierdził, że maluchy "same tego chcą", a leczenie chemioterapią jest nieskuteczne i jest jedynie formą zarabiania lekarzy na chorobie. Durek Verrett preferuje leczenie za sprawą paranormalnych zdolności, które jak zapewnia, posiada.

"Durek Verrett utrzymuje, że pracował w Shamir Medicer Center w Izraelu, gdzie leczył dzieci chore na raka metodami szamanistycznymi. Szpital jednak zaprzecza, że Verrett kiedykolwiek był ich pracownikiem" - czytamy w norweskiej prasie.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images North America

podziel się:

Pozostałe wiadomości