Ojciec Meghan Markle uderza w księcia Harry'ego. "Sądzę, że jest trochę cieniasem i zawsze będzie" 

Meghan Markle i książę Harry
Ojciec Meghan Markle uderza w księcia Harry'ego w nowym wywiadzie
Źródło: Getty Images/Karwai Tang/WireImage
Thomas Markle nie od dziś bruździ swojej córce w ułożeniu sobie życia. Choć Meghan Markle starała się odciąć od wątpliwie moralnych zachowań swojej rodziny, ci nie dają o sobie zapomnieć. W najnowszym wywiadzie ojciec amerykańskiej aktorki po raz kolejny uderzył w jej męża. Padły mocne słowa. "Myślę, że jest idiotą" - powiedział.

Thomas Markle od samego początku relacji Meghan Markle z księciem Harrym szukał sposobu, by uprzykrzyć życie córce i... jeszcze na tym zarobić. Ojciec amerykańskiej aktorki umówił się na przykład z paparazzi, którzy robili mu zdjęcia podczas rzekomych przygotowań do ślubu. Miał za to zgarnąć okrągłe 100 tys. funtów. Ale nie tylko on miał chrapkę na "ugranie" czegoś dla siebie. Rodzeństwo Meghan Markle również walczyło o uwagę, wysyłając otwarte listy i szkalując swoją siostrę. Im jednak najwyraźniej się znudziło i każde z nich zaczęło żyć własnym życiem. Thomas Markle wciąż ma jednak sporo do powiedzenia. Tym razem dostało się nie jego córce, a zięciowi.

Thomas Markle chciałby porozmawiać z księciem Karolem

Thomas Markle udzielił wywiadu stacji GB News, w którym poruszył między innymi temat platynowego jubileuszu królowej Elżbiety II. Co ciekawe — mężczyzna wyznał, że planuje zjawić się na uroczystościach, by poznać wnuki i spotkać się z córką i jej mężem.

Ojciec Meghan Markle zauważył również, że ma sporo wspólnego z księciem Karolem, bo... obaj są "olewani" przez swoje dzieci.

"Myślę, że mamy teraz dużo wspólnego. W zasadzie oboje jesteśmy olewani przez nasze dzieci. Więc tak, chętnie bym z nim porozmawiał. Jeśli to możliwe, byłoby świetnie" - mówił.

Wiktoria Nowakowska z "Projekt Lady" o ojcu. "Powoli akceptuję, że nigdy nie będę go mieć"
Źródło: co za tydzień

Thomas Markle uderza w Harry'ego

Thomas Markle nie tylko ogłosił, że wybiera się na jubileusz królowej Elżbiety II, ale i skarcił swojego zięcia za żądanie przywrócenia ochrony.

Przypomnijmy, że książę Harry i Meghan Markle apelowali o przywrócenie ochrony policyjnej na czas pobytu w Wielkiej Brytanii.

"Książę i księżna Sussex osobiście finansują prywatny zespół ochrony dla swojej rodziny, jednak nie jest ona w stanie odtworzyć niezbędnej ochrony policyjnej potrzebnej podczas pobytu w Wielkiej Brytanii. W przypadku jej braku, książę Harry i jego rodzina nie są w stanie wrócić do domu" - przekazywał wówczas rzecznik.

To kolejny raz, kiedy zwrócili się z taką prośbą. Po raz pierwszy wystąpili o nią w 2020 roku, również informując, że są w stanie pokryć wszystkie koszty zapewnienia bezpieczeństwa. Tak się jednak nie stało, a Sussexowie dostali odmowę.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Starania zięcia Thomas Markle ocenił dość... chłodno.

"To niedorzeczne. On wie, ile będzie miał ochrony. W takiej sytuacji jest całkowicie bezpieczny. Więc nie rozumiem tego, co mówi i mam do tego człowieka tak mało szacunku. Myślę, że jest idiotą".

To jednak nie koniec. Thomas Markle uważa, że książę Harry przy jego córce zachowuje się jak dziecko.

"Jest jak dziecko. Łazi za moją córką jak dziecko. Nie jest mężczyzną. Możecie mówić, że był w wojsku, ale ja w to nie wierzę. Sądzę, że jest trochę cieniasem i zawsze będzie. Ma brata i ojca, którzy są prawdziwymi mężczyznami. Ale uważam, że on nigdy nie dorośnie" - powiedział.

Na koniec Thomas Markle zgodził się z Donaldem Trumpem, który stwierdził, że Meghan Markle poniewiera swojego męża.

"Więc chcę wiedzieć, co się stanie, kiedy Harry zdecyduje, że ma już dość bycia poniewieranym przez żonę. A może kiedy Meghan uzna, że bardziej lubi innego faceta. Chcę wiedzieć, co się stanie, kiedy to się skończy. Harry wygląda na sponiewieranego" - powiedział Donald Trump.

Thomas Markle na te słowa odpowiedział krótko. "To jedyny raz, gdy kiedykolwiek zgodzę się z Donaldem Trumpem".

Myślicie, że Meghan Markle i książę Harry odpowiedzą?

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Aleksandra Głowińska

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images/Karwai Tang/WireImage

podziel się:

Pozostałe wiadomości