Ojciec Miley Cyrus zaręczył się z młodszą partnerką! Córka nie jest zachwycona

Billy Ray Cyrus
Billy Ray Cyrus
Źródło: FilmMagic, Inc
Media donoszą, że Billy Ray Cyrus zaręczył się z dużo młodszą partnerką. Choć informacja o zaręczynach nie została potwierdzona, zdjęcia z nową dziewczyną wzbudziły zainteresowanie. Jak zareagowała na to Miley Cyrus? Ponoć nie jest zachwycona...

Billy Ray Cyrus jest znanym amerykańskim muzykiem, który sławę zdobył dzięki muzyce country. Ma na swoim koncie 53 single, 16 solowych albumów i dwie statuetki Grammy. Jego największy przebój to "Achy Breaky Heart".

Ojciec Miley Cyrus jest nie tylko muzykiem, ale też aktorem. Pod koniec 2005 roku razem z córką zagrali w serialu "Hannah Montana" i to był zwrot w ich karierze. Właśnie wtedy zyskali największą popularność, którą udało im się utrzymać do dziś.

Adrian Nkwamu z "Top Model" podrywa uczestniczki
Adrian Nkwamu z "Top Model" podrywa uczestniczki
Źródło: TVN

Billy Ray Cyrus zaręczył się z młodszą partnerką

Billy Ray Cyrus słynie ze swojego zamiłowania do kobiet. Mężczyzna był kilkakrotnie żonaty i doczekał się kilkoro dzieci z różnymi partnerkami. Wokalistka i aktorka Miley Cyrus jest owocem związku z Leticia Jean Cyrus. To był najdłuższy związek Billy'ego Raya Cyrusa. Para była małżeństwem przez 29 lat. Ich związek niestety nie przetrwał próby czasu i zakończył się głośnym rozwodem. Oficjalnie jest singlem od kwietnia 2022 roku.

Pięć miesięcy po rozstaniu muzyk ogłosił, że spotyka się z dużo młodszą wokalistką o pseudonimie FireRose. Para chętnie dokumentuje w mediach społecznościowych wspólne chwile.

Ostatnio spostrzegawczy fani dopatrzyli się na serdecznym palcu FireRose wyjątkowej ozdoby. Nie mają wątpliwości, że to pierścionek zaręczynowy. Od razu pospieszyli z gratulacjami. Para jednak nie potwierdziła doniesień.

Miley Cyrus nie jest zachwycona zaręczynami ojca?

Dziennikarze dziennika "The Mirror" dotarli do informacji o tym, jak na zaręczyny ojca zareagowała Miley Cyrus.

"Billy dawno nie był tak szczęśliwy, jak teraz . Billy i Tish mieli problemy w małżeństwie już od wielu lat. Rozstawali się i schodzili wielokrotnie, ale między nimi wszystko było skończone na długo przed kwietniowym oświadczeniem. Nie wszyscy zaakceptowali jego decyzję, żeby tak szybko ułożyć sobie życie. Miał wiele spięć z Miley i smutno się na to patrzy. Wszyscy mają nadzieję, że wkrótce uda im się załagodzić konflikt" - mówi informator dla magazynu "The Mirror".

Miley Cyrus ponoć wciąż ma żal do ojca, że rozstał się z jej mamą.  Czy gwiazda pogodzi się kiedyś z jego decyzją? Zobaczymy!

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też o Billy Ray Cyrus:

Autor: Urszula Grabowska

Źródło zdjęcia głównego: FilmMagic, Inc

podziel się:

Pozostałe wiadomości