Hania z "HP" na zdjęciu z mamą. Fani nie dowierzają. "Ale mama petarda! Szok"

Hania z "Hotelu Paradise" pokazała zdjęcie z mamą
Hania z "Hotelu Paradise" pokazała zdjęcie z mamą
Źródło: Instagram @hotelparadise.tvn7
Hanna Balcerzak z "Hotelu Paradise 6" pokazała na Instagramie, jak wygląda jej mama i złożyła jej wyjątkowe życzenia urodzinowe. Kobiety nie wyglądają jak matka i córka, raczej jak siostry lub koleżanki — co podkreślają fani Hani.

Hanna Balcerzak ma 23 lata i pochodzi z Gorzowa Wielkopolskiego. Pracuje w salonie kosmetycznym i butiku. Marzy o własnym biznesie. W programie przyznała, że jako dziecko była rozpieszczana. Postanowiła więc, że usamodzielni się po uzyskaniu pełnoletności. Poznajcie jej mamę — kobietę, która bardzo ją wspiera.

Przeczytajcie więcej o uczestnikach "Hotelu Paradise".

Klaudia El Dursi o Grzegorzu z "HP"
Klaudia El Dursi o Grzegorzu z "HP"
Klaudia El Dursi o Grzegorzu z "HP"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Hania z "HP" pokazała mamę. Fani są w szoku

Hania opublikowała wzruszający post na Instagramie. Pokazała obserwatorom, jak wygląda jej mama. Obie zapozowały do zdjęcia niczym modelki. Pretekstem do pokazania mamy uczestniczki "HP" są jej urodziny. Kochająca córka przekazała jej urocze życzenia.

Mamusiu w dniu twoich urodzin, życzę Ci, abyś czerpała z życia to, co najpiękniejsze. Dziękuję Ci Mamusiu za plastry przyklejane z troską na potłuczone kolana. Za herbatki z malinowym sokiem na gorączkę. Za Twoje dobre serce, za poświęcony mi czas. I za to, że zawsze umiałaś wybaczać i zapominać. Dziękuję Ci za to, że mimo kilometrów, które teraz nas dzielą, jesteś cały czas przy mnie, za te 10 telefonów w ciągu dnia, które są dla mnie bardzo ważne. I po prostu za to, że jesteś. Kocham Cię, jeszcze raz wszystkiego najlepszego
- wyznała.

"Wzruszyłam się. Kocham Cię" - skomentowała mama Hani, pani Katarzyna Balcerzak. 

"Wyglądacie jak siostry, obie pięknie" - komentują fani.

"Ale mama petarda! Szok" - czytamy na Instagramie.

Hania z "HP" pokazała mamę
Hania z "HP" pokazała mamę
Źródło: Instagram @hania.hotelparadise6

Hania z "HP" pokazała swojego tatę. Jest dla niej wzorem

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Hania najpierw na Instagramie pokazała zdjęcie ze swoim tatą. Wtedy to on miał swoje święto. Uczestniczka "HP" darzy go ogromnym szacunkiem.

Mój kochany tata, człowiek, który nauczył mnie jak żyć, jest wsparciem każdego dnia i ocierał niejedną łzę. Mężczyzna, który jest wzorem do naśladowania. Tato wszystkiego najlepszego, bardzo cię kocham i dziękuję za to, że zawsze przy mnie jesteś
napisała Hania.

"Rodzina i wsparcie to największy skarb w życiu" - skomentowała wtedy Szahira z "Hotelu Paradise".

Hania z "Hotelu Paradise" pokazała zdjęcie z tatą
Hania z "Hotelu Paradise" pokazała zdjęcie z tatą
Źródło: Instagram @hania.hotelparadise6

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Instagram @hotelparadise.tvn7

podziel się:

Pozostałe wiadomości