Ola Kwaśniewska bez męża na weselu w Andaluzji. Dodała "rozwodowe" zdjęcie

Aleksandra Kwaśniewska
Aleksandra Kwaśniewska
Źródło: MWMEDIA
Aleksandra Kwaśniewska wybrała się do Andaluzji. Pretekstem do odwiedzenia Hiszpanii było wesele znajomych. Tym razem nie towarzyszył jej mąż Kuba Badach. Mimo to gwiazda bawiła się wyśmienicie.

Aleksandra Kwaśniewska dodała na Instagrama serię interesujących zdjęć z imprezy. Widać na nich, że wyjazd do Hiszpanii bardzo się udał. Gwiazda opisała relację z ceremonii z humorem.

Aleksandra Kwaśniewska bez męża na ślubie znajomej

Aleksandra Kwaśniewska wyjechała za granicę na ślub znajomych. Ceremonia odbyła się w malowniczej Andaluzji w Hiszpanii. Córka Aleksandra Kwaśniewskiego relacjonowała w mediach społecznościowych przebieg imprezy. Wydarzenie odbywało się na plaży. Jeden z panów sypał kwiaty, a następnie wszyscy zebrali się dookoła pary młodej, która wypowiedziała sobie "tak". Później wszyscy przenieśli się do lokalu z basenem, gdzie do zabawy przyłączyły się... psy.

Czworonogi skradły show. Zanurkowały w wodzie, po czym okazało się, że jeden z nich nie umie pływać i uczestnicy wesela musieli mu przyjść z pomocą. Później jeden z nich urządził sobie legowisko z sukni panny młodej.

Zabawa trwała do białego rana, a Aleksandra Kwaśniewska bawiła się wyśmienicie, co widać na serii dodanych przez nią zdjęć. Wśród tłumu gości na weselu można zauważyć też, m.in. aktorkę Martę Wierzbicką.

HYZY_SLUB
Maja Hyży o ślubie

Aleksandra Kwaśniewska dodała "rozwodowe" zdjęcie

Na zdjęciach i filmikach Aleksandry Kwaśniewskiej nie znajdziemy jednak Kuby Badacha. Na ślub prowadząca "Miasto kobiet" pojechała sama, bo mąż miał w tych dniach koncerty w Polsce. Gwiazda zażartowała sobie, pozując z jednym z gości wesela i podpisując zdjęcie hashtagiem "rozwodowe".

Aleksandra Kwaśniewska pochwaliła się także zdjęciem w kreacji weselnej. Tego wieczora postawiła na czerwoną sukienkę z wycięciem, które pięknie wyeksponowało jej nogę. Choć na plaży było upalnie, nie postawiła na bikini. Wytłumaczyła z właściwym sobie poczuciem humoru:

"Zdjęcie z plaży na pamiątkę kolejnego roku, gdy nie wyrobiłam się z „beach body” do lata, a zaraz potem uznam, że już nie warto" – napisała Aleksandra Kwaśniewska hashtagami.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości