Olga Bołądź urodziła! Dumna mama pochwaliła się pierwszymi zdjęciami córki

Olga Bołądź córka
Olga Bołądź urodziła! Dumna mama pochwaliła się pierwszymi zdjęciami córki
Źródło: MWMEDIA
Olga Bołądź kilka dni temu została mamą. 19 maja aktorka opublikowała nagranie, w skład którego weszły zdjęcia dokumentujące pierwsze wspólne chwile z córką. Co więcej, gwiazda zdradziła imię dziecka. Jak nazywa się druga pociecha Olgi Bołądź?

Olga Bołądź jest jedną z najpopularniejszych polskich aktorek. Kariera gwiazdy szybko się rozwijała, co nie szło w parze ze szczęściem w miłości. Przez kilka lat samodzielnie wychowywała syna Bruno, którego doczekała się z młodszym partnerem. Później dużo mówiło się o jej związku z Mikołajem Roznerskim, który również przeszedł do historii. Olga Bołądź od jakiegoś czasu związana jest z Jakubem Chruścikowskim. Para po raz pierwszy pokazała się publicznie w 2021 roku, czym wywołała niemałe zamieszanie w mediach. 

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

10032023_SZAFYGWIAZD_WEDZIKOWSKA
Malwina Wędzikowska pożycza ubrania gwiazdom. Co ma najdroższego w swojej szafie?

Olga Bołądź urodziła. Aktorka zdradziła imię córki

W grudniu 2022 roku Olga Bołądź pojawiła się na jednym z branżowych wydarzeń w obcisłej, połyskującej sukience, w której wyeksponowała ciążowy brzuszek. Wówczas poinformowała publicznie, ze wraz z partnerem spodziewają się dziecka. Nad wyglądem artystki czuwała wówczas stylistka Karolina Domaradzka, która potwierdziła radosną nowinę. Internauci z miejsca ruszyli z gratulacjami, zasypując media społecznościowe gwiazdy pochlebnymi komentarzami. Olga Bołądź dziękowała za wszelkie życzenia i gratulacje, czym jednoznacznie potwierdziła, że niedługo jej rodzina powiększy się o nowego członka.

Z biegiem czasu Olga Bołądź coraz częściej zabierała głos w mediach społecznościowych, publikując nawet efekty zachwycającej sesji zdjęciowej.

Teraz, z kilkudniowym opóźnieniem, dumna mama poinformowała, że jej córka jest już na świecie. Jakie nosi imię? Okazuje się, że w rodzinie pojawiło się maleństwo o imieniu Rita.

"Hejka tu Rita! Od kilku dni jest z nami nasza córeczka i siostra. Pozdrawiamy was z domu, dumni rodzice najcudowniejszej dziewczynki, która będzie zmieniać ten świat na lepsze" - napisała Olga Bołądź.

Olga Bołądź o ukrywaniu ciąży przed mediami

Jakiś czas temu Olga Bołądź w rozmowie z "Vivą!" zdradziła, jak znosi ciążę. Aktorka długo ukrywała przed mediami i fanami informację o tym, że spodziewa się dziecka. Początkowo radosną nowinę przekazała jedynie najbliższym.

"Skupiam się na przeżywaniu tego stanu bardzo świadomie. Po prostu się cieszę. Czerpię radość z każdego tygodnia. Czytam, śledzę, na jakim etapie rozwoju jest dziecko. To mi daje poczucie bezpieczeństwa i ogromną radość" - mówiła.

Aktorce zależało na zatrzymaniu informacji jak najdłużej dla siebie. Chciała oddzielić życie prywatne od zawodowego.

"Przez kilka miesięcy tylko rodzina i przyjaciele wiedzieli, że jestem w ciąży, na planie i w teatrze nikomu nie mówiłam. Długo nic nie było widać, więc nie miałam problemu. Uważałam, że tak powinnam. Że to jest moja prywatna sprawa. Mój skarb. Działałam w zgodzie ze sobą, chroniąc prywatność i moje dziecko. Mocno oddzielałam życie osobiste od zawodowego" - powiedziała.

Olga Bołądź stara się skrzętnie chronić prywatność, jednak co jakiś czas dawała fanom znać, co u niej słychać. Aktorka swego czasu postanowiła zażartować z ciążowych dolegliwości, publikując zdjęcie z wydymanymi ustami. Przyznała wówczas, że od pewnego czasu puchła jej twarz.

"W ciąży ma się duży nos i duże usta. Nie wiem jak wy dziewczyny, ale ja mam mieszane uczucia" - napisała.

Olga Bołądź o ciążowych dolegliwościach
Olga Bołądź o ciążowych dolegliwościach
Olga Bołądź o ciążowych dolegliwościach
Źródło: Instagram @olgaboladz_official
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości