Olga Kalicka o ciemnej stronie Internetu. "Wydawało mi się, że to są jakieś jaja"

Olga Kalicka
Olga Kalicka
Źródło: MWMEDIA
Olga Kalicka podzieliła się wyjątkowym elementem codziennego życia. Chodzi o prywatne wiadomości, które dostaje od fanów. Oprócz tych miłych, zdarzają się i... dziwne. Ta, której aktorka zupełnie nie może zrozumieć, dotyczy jej... bielizny.

Olga Kalicka swoich fanów zna nie od wczoraj. Okazuje się jednak, że niektórzy nadal potrafią aktorkę zaskoczyć. Zdarza się, że dostaje naprawdę intymne wiadomości. O najbardziej spektakularnych opowiedziała w najnwszym wywiadzie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Alvaro Soler kocha wracać do Polski
Alvaro Soler kocha wracać do Polski
Źródło: "Co Za Tydzień"

Olga Kalicka dostawała śmiałe prośby

Olga Kalicka, dobrze znana z roli w serialu o rodzince Boskich, aktywnie promuje swój najnowszy projekt. Aktorka wzięła udział w produkcji "Dziewczyna influencera", wyreżyserowanej przez Szymona Gonera. Film z założenia miał ukazać "mroczną stronę" mediów społecznościowych. Choć temat nie jest nowy, to wciąż pozostaje aktualny - również dla Olgi Kalickiej.

W ramach intensywnej kampanii marketingowej, 30-letnia aktorka udzieliła niedawno wywiadu dla "Wprost". Dziennikarz zapytał, czy Olga Kalicka osobiście doświadczyła blasków i cieni internetowej rzeczywistości. Okazało się, że te drugie bywały całkiem spektakularne.

"Kilka razy się pojawiały takie absurdalne wiadomości, ale szczerze mówiąc, wydawało mi się, że to są jakieś jaja, że ktoś po prostu sobie żartuje, pisząc do mnie wiadomość 'czy sprzedasz swoje majtki?'. (…) Takich wiadomości dostawałam sporo, ale nie sądziłam, że to jest naprawdę" - zdradziła.

Olga Kalicka o ciemnej stronie internetu

Olga Kalicka przyznała, że o niektórych zjawiskach dowiedziała się dopiero w trakcie przygotowań do roli. Mimo że jej instagramowy profil obserwuje ponad 430 tys. osób, aktorce udało się uniknąć wielu ciemnych stron Internetu.

"Dopiero kiedy zaczęliśmy się przygotowywać do tego filmu i mieliśmy próby, i Szymon (Gonera - przyp. red.) już miał naprawdę dobry research, zaczął mi opowiadać o tym, jak to naprawdę wygląda, że istnieje taka platforma jak OnlyFans" - przyznała.

Wyjaśnijmy, że wspomniana strona została założona w celu realizacji zamówień na odważne nagrania, dedykowane specjalnie zamawiającemu.

Olga Kalicka zetknęła się już wcześniej z tematem usług seksualnych. Dwa lata temu pojawiła się na ekranie jako jedna z "Dziewczyn z Dubaju". Film Marii Sadowskiej ukazuje proces werbowania młodych kobiet do roli dziewczyn do towarzystwa dla specjalnych klientów. Olga Kalicka zagrała wówczas Kamilę, która jest w biznesie całkiem nowa.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości