Ryan Gosling nie dowierzał w to, co usłyszał na gali. Nagranie stało się hitem sieci

Ryan Gosling
Ryan Gosling
Źródło: WireImage
Nagranie z udziałem Ryana Goslinga z gali rozdania nagród Critics Award obiegło sieć. Aktor nie dowierzał bowiem, że jury konkursu wybrało śpiewany przez niego utwór "I'm Just Ken" za najlepszą piosenkę filmową ubiegłego roku. Hollywoodzki gwiazdor siedział w swoim fotelu jak zamurowany.

Ryan Gosling to jeden z najsłynniejszych aktorów naszych czasów. Artysta zagrał w wielu popularnych produkcjach i dwa razy został nominowany do nagrody Oscara. Niedawno zagrał w filmie "Barbie", który okazał się światowym sukcesem. Ryan Gosling wcielił się w postać kultowego Kena i zaśpiewał piosenkę "I'm Just Ken". Otwór szybko podbił serca widzów i został doceniony przez jurorów Critics Award.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

PREMIERABARBIE_JABLCZYNSKA_BARBIE (1)
Joanna Jabłczyńska o stereotypach kobiecości. Jak podchodziła do tego w dzieciństwie?

Nagranie z Ryanem Goslingiem podbija sieć

Gala Critics Award odbyła się w Santa Monica w Kalifornii. Na wydarzenie przyszło wiele gwiazd, które uczestniczyły w rozdaniu prestiżowych nagród. Statuetkę za najlepszy film ubiegłego roku otrzymali twórcy "Oppenheimera". Najlepszym aktorem filmowym natomiast został wybrany Paul Giamatti, a najlepszą aktorką została okrzyknięta Emma Stone. Jury wręczyło także nagrodę za najlepszą piosenkę filmową. Otrzymał ją Ryan Gosling za utwór "I'm Just Ken" z filmu "Barbie".

Obiektywy kamer od razu po odczytaniu werdyktu zwróciły się w kierunku aktora. Ryan Gosling zamarł w bezruchu i wyglądał tak, jakby nie wierzył w to, co się właśnie stało. Artysta był wyraźnie zakłopotany, co rozczuliło internautów. Wideo bowiem bardzo szybko stało się hitem sieci.

"On myśli, że ktoś go wkręca";

"Reakcja Ryana to złoto";

"Jego twarz wyraża wszystko" - czytamy w komentarzach pod nagraniem.

Córki Ryana Goslinga nie były zachwycone tym, że wcielił się w role Kena

Ryan Gosling jest spełniony nie tylko zawodowo, ale również prywatnie. Aktor od 2011 roku tworzy szczęśliwy związek z Evą Mendes. Hollywoodzka para doczekała się dwóch córek: 10-letniej Esmeraldy Amady oraz 8-letniej Amady Lee. W jednym z wywiadów przed oficjalną premierą "Barbie" odtwórca roli Kena przyznał, że jego pociechy nie są do końca przekonane do jego nowego zadania.

Myślę, że są zdezorientowane, dlaczego miałbym chcieć grać Kena. Nie mają z niego żadnego pożytku
- mówił aktor magazynowi "People" tuż przed amerykańską premierą filmu.

Chociaż pociechy Ryana Goslinga nie były zachwycone jego nową odsłoną, nieświadomie pomogły mu w przygotowywaniach do roli Kena w filmie "Barbie". Aktor zdradził bowiem, że dziewczynki były bardzo pomocne podczas ćwiczenia jednej ze scen. Nie zdradził jednak, o jaki fragment produkcji chodziło.

"Moje dzieci były w domu przez kilka miesięcy, kiedy się do niej [sceny, która wymagała większego nakładu pracy - red.] przygotowywałem. [...] Gdy przyszły na plan, kiedy miałem ją grać, pomagały mi poza kamerą" - wspominał.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: WireImage

podziel się:

Pozostałe wiadomości