Olivier Janiak dodał zdjęcie z młodości. Jego fryzura zrobiła wrażenie na fanach

Autor:
Norbert
Żyła
Olivier Janiak

Olivier Janiak swoją karierę w mediach zaczynał od modowych wybiegów. Dziennikarz od zawsze mógł pochwalić się wyjątkową urodą, która niewątpliwie pomagała mu w pracy modela. Prowadzący "Co za tydzień" właśnie opublikował swoje zdjęcie z młodości. Bujna fryzura gwiazdy robi wrażenie.

Olivier Janiak jest dziennikarzem, modelem oraz prezenterem. W 2001 r. został prowadzącym programu "Co za Tydzień". Prezenter był również gospodarzem show "Power Couple". W latach 2008–2013 był redaktorem naczelnym magazynu "Malemen", a później redaktorem naczelnym kwartalnika "Elle Man".

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo.

Olivier Janiak o popularności
Olivier Janiak o popularności Olivier Janiak o popularności

Olivier Janiak opublikował zdjęcie z młodości

Olivier Janiak jest aktywny w mediach społecznościowych. Prowadzący program "Co za tydzień" za pomocą swojego konta w serwisie Instagram dzieli się ze swoimi fanami ważnymi momentami z życia. Dziennikarz często dodaje swoje zdjęcia z pracy oraz w gronie najbliższych mu osób. Tym razem postanowił podzielić się zdjęciem z lat młodzieńczych.

Dodane przez Oliviera Janiaka zdjęcie pomimo upływu lat z pewnością mogłoby ukazać się w niejednym modowym magazynie. Ubrany w czarny golf dziennikarz pozuje na nim na tle ściany. Uwagę przyciąga bujna czupryna, jaką już wtedy mógł pochwalić się model. Dziennikarz pod zdjęciem napisał, że fotografia pochodzi z 1989 roku, z wyjazdu klasowego.

Fryzura dziennikarza nie uszła uwadze obserwujących go w mediach społecznościowych fanów.

"Świetna fryzura",

"Fryzura zawsze była",

"Trochę taki Polski Cristiano Ronaldo" - pisali pod zdjęciem fani dziennikarza.

Olivier Janiak - życie prywatne

Olivier Janiak prywatnie związany jest z Karoliną Malinowską. Gwiazdorska para pobrała się we wrześniu 2003 roku i od tamtego momentu uchodzą za zgrane małżeństwo. Mają trójkę dzieci, a wspólnymi chwilami czasem dzielą się za pomocą swoich mediów społecznościowych.

Olivier Janiak i Karolina Malinowska poznali się na planie programu "Co za tydzień". Dziennikarz realizował wtedy materiał podczas pokazu mody Arkadiusa. Pomimo iż modelka zrobiła na nim ogromne wrażenie, to nie udało im się za kulisami porozmawiać. Prezenter się jednak nie poddał i podczas jednego z kolejnych wydarzeń kulturalnych przegadali ze sobą cały wieczór.

Gwiazdorska para po latach nadal ciepło wspomina ten dzień. Olivier Janiak i Karolina Malinowska w wywiadach mówią, że dziś, po latach spędzonych razem i z trzema pociechami u boku nadal potrafią cieszyć się swoim towarzystwem jak wtedy, gdy się poznali.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIAWARSZAWA

Pozostałe wiadomości