Co 5 lutego w "Co Za Tydzień"? Rozmowa z Urszulą Dudziak, relacja z WOŚP i Projektu Zima

Olivier Janiak - prowadzący program "Co Za Tydzień"
Olivier Janiak - prowadzący program "Co Za Tydzień"
Źródło: TVN
W najnowszym odcinku magazynu "Co Za Tydzień" m.in. relacja z WOŚP i Projektu Zima. W programie wywiady ze znanymi aktorami, muzykami i gwiazdami. Zobaczcie koniecznie!

Kamera "Co Za Tydzień" jak zwykle jest tam, gdzie dzieją się najciekawsze wydarzenia ze świata kultury i show-biznesu. W najbliższą niedzielę 5 lutego o 11.30 w TVN wyemitowany zostanie kolejny odcinek. Co w nim zobaczymy?

Relacja z WOŚP 2023

Kolejny rekord Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy pobity. Udało się to dzięki pracy wolontariuszy w Polsce i dwudziestu pięciu krajach świata, a także dzięki milionom darczyńców i gwiazdom, które wystąpiły podczas finału. Ekipa programu "Co Za Tydzień" była z kamerami w Warszawie. W programie relacja z tego, co działo się w stolicy.

Projekt Zima w Czarnej Górze

Wspólną podróż w ramach Projektu Zima rozpoczynamy od Dolnego Śląska. Pierwszym przystankiem był jeden z najnowocześniejszych ośrodków narciarskich w Masywie Śnieżnika -  Czarna Góra Resort. Kurort co roku przyciąga turystów z całej Polski. Nowoczesne kolejki górskie, profesjonalne trasy narciarskie i bogata infrastruktura sprawiają, że nie sposób się tu nudzić. Zobaczcie koniecznie, jakie atrakcje czekały na narciarzy.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Miasteczko "Dzień Dobry TVN" zawitało do Kościerzyny
Małgorzata Ohme i Filip Chajzer wraz z ekipą "Dzień dobry TVN" zawitali do stolicy Kaszub, czyli Kościerzyny. Prowadzący program zostali niezwykle ciepło przyjęci przez jej mieszkańców. Oprócz rozmowy Małgorzata Ohme i Filip Chajzer mogli poznać tamtejsze zwyczaje. "Ja jestem zachwycony. Czerpię energię od ludzi i to jest piękne, że ludzie, którzy do tej pory zapraszali nas do swoich domów, chwytając za pilota i naciskając guzik, teraz zapraszają nas do swoich domów fizycznie [...]" - powiedział w rozmowie z "Co za tydzień" prezenter.

Urszula Dudziak w Bielsku-Białej

Ekipa programu "Co Za Tydzień" w Bielskim Centrum Kultury spotkała się z Urszulą Dudziak. Artystka o wybitnych możliwościach wokalnych jest uwielbiana także za dystans i poczucie humoru. Urszula Dudziak razem z innymi artystami jazzowym związanymi z Bielską Zadymką Jazzową zaśpiewała w koncercie charytatywnym na rzecz pierwszej szkoły muzycznej, w ogarniętej wojną od blisko 10 lat, Republice Środkowoafrykańskiej.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości