Gwiazdy

Oliwia Bieniuk o porównaniach do Anny Przybylskiej. "Nigdy nie będę taka jak mama"

Gwiazdy

Autor:
Dagmara
Olszewska
Oliwia Bieniuk, Anna Przybylska

Oliwia Bieniuk to jedno z najgorętszych nazwisk ostatnich miesięcy. Nastolatka walczy o karierę aktorską i wykształcenie, które pomoże zdobyć jej wymarzony zawód. W szczerym wywiadzie wyjaśniła, jak postrzega porównania do Anny Przybylskiej. "Nigdy nie będę taka jak mama" - wyznała.

Oliwia Bieniuk zainteresowała się aktorstwem i modelingiem jeszcze w szkole. Choć chciała rozwijać się zawodowo jeszcze jako dziecko, dopiero niedawno oficjalnie wkroczyła w świat show-biznesu. Szybko okazało się, że marki modowe chętnie podpisują z młodą gwiazdą kontrakty, a ta świetnie spisuje się z powierzonych ról. Jak jednak sama przyznała - ma wrażenie, że wiele osób ma wobec niej nierealne oczekiwania. 

Oliwia Bieniuk o karierze 

Oliwia Bieniuk szybko zyskała w mediach społecznościowych status młodej gwiazdy. Każdego dnia jej poczynania śledzą tysiące osób. Niedawno udzieliła szczerego wywiadu dla portalu viva.pl. Opowiedziała w nim o rodzinnym zamiłowaniu do morza i o tym, dlaczego nigdy nie pójdzie w ślady dziadków. 

"Nie jestem morska. Może dlatego, że nie urodziłam się w Gdyni tylko w Poznaniu, a później mieszkałam w Turcji i w Łodzi. Na tym statku byłam chyba tylko raz i nigdy mnie nie ciągnęło, żeby pójść w ślady dziadka i studiować w Gdyni w Szkole Morskiej. Dziadek Bogdan Przybylski, którego nigdy nie poznałam, bo zmarł jak mama miała 16 lat, był oficerem Marynarki Wojennej. Babcia Krysia zresztą też pracowała w Marynarce Wojennej. Po prostu nie wyobrażam sobie, że mogłabym robić coś innego niż być aktorką" - powiedziała. 

Klaudia El Dursi o opalaniu się topless i akcji "Top Freedom"
Klaudia El Dursi o opalaniu się topless i akcji "Top Freedom" Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Oliwia Bieniuk o porównaniach do Anny Przybylskiej 

Oliwia Bieniuk nie ukrywa, że pasjonuje się aktorstwem i właśnie z tym kierunkiem chce związać swoją przyszłość. W wywiadzie opowiedziała, jak odnosi się do nierealnych oczekiwań wielu osób, które chcą, by zastąpiła swoją mamę - Annę Przybylską. 

"Wiem, że wybrałam drogę, która dla mnie będzie trudniejsza niż dla innych. Pogodziłam się z tym. Nigdy nie będę taka jak mama i nawet nie będę próbowała jej dorównać. Jestem inną osobą, mam inny charakter. Nie zastąpię jej, mimo że ludzie oczekują, że będę jak ona. Nie pracuję na nazwisko Anna Przybylska, tylko na Oliwia Bieniuk. Ale wolę, żeby mnie porównywano do mamy, niż żebym miała robić coś, co mnie zupełnie nie interesuje" - wyznała młoda gwiazda.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: MW MEDIA

Pozostałe wiadomości