Gwiazdy

Oliwia Bieniuk dorastała bez mamy. "Przeżywałam śmierć na oczach całej Polski"

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Głowińska
Oliwia Bieniuk o wychowywaniu się bez mamy

Oliwia Bieniuk pożegnała mamę, gdy miała zaledwie 12 lat. Jak poradziła sobie ze stratą? Młoda gwiazda nie ukrywa, że dziś czuje się silna. Ale nie zawsze tak było.

Oliwia Bieniuk jest owocem miłości Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka. Aktorka i piłkarz tworzyli jedną z gorętszych par polskiego show-biznesu. Trudno się dziwić. Ona była ulubienicą widzów, on skradł serca kibiców. Łączyło ich szczere i płomienne uczucie. I pewnie po dziś dzień byliby szczęśliwi razem, gdyby nie choroba, która dosięgnęła aktorkę.

Anna Przybylska chorowała na nowotwór

Anna Przybylska chorowała na nowotwór. W połowie 2013 roku przeszła operację. Lekarze usunęli jej guza trzustki w jednej z gdańskiej klinik, ale aktorka szukała pomocy również u zagranicznych lekarzy. Leczyła się w Szwajcarii, ale medycyna okazała się bezsilna. Aktorka zmarła 5 października 2014 roku w rodzinnym domu w Gdyni. Była otoczona bliskimi. Cztery dni później odbył się jej pogrzeb. Annę Przybylską pochowano w grobie jej ojca na cmentarzu przy Parafii św. Michała Archanioła w Gdyni.

Michał Meyer o 11-miesięcznej córce. "Potrafi uruchomić telefon bez problemu"
Michał Meyer o 11-miesięcznej córce. "Potrafi uruchomić telefon bez problemu" Michał Meyer niedawno po raz pierwszy został ojcem. Jego narzeczona, która również jest aktorką, wydała na świat córkę, która z miejsca stała się oczkiem w głowie sławnych rodziców. W rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą prowadzący "Mask Singer" opowiedział o dziewczynce i przyznał, że miałby lekkie obawy, gdyby w przyszłości chciała dołączyć do świata show-biznesu. - Nie chciałbym, żeby się nie przejmowała tym, co jakiś anonimowy świat o niej myśli, nie znając jej - powiedział.

Oliwia Bieniuk o śmierci matki

Oliwia Bieniuk od najmłodszych lat, z uwagi na popularność rodziców, budziła zainteresowanie mediów. W rozmowie z serwisem plotek.pl wyznała, że śmierć matki uodporniła ją na to, co może nieść za sobą show-biznes.

"Bardzo się cieszę, że mam taką dużą odporność psychiczną na niektóre rzeczy. To całe dzieciństwo, które miałam z mamą i dojrzewanie bez mamy było dla mnie ciężkie i dużo mnie nauczyło" - powiedziała.

Młoda gwiazda dodaje, że żałoba na oczach milionów Polaków dodała jej sił.

"Tak naprawdę przeżywałam śmierć (mamy) na oczach całej Polski, więc nie było to łatwe, ale jestem naprawdę niezmiernie wdzięczna, że to pokazało mi jak trzeba być silną osobą".

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Głowińska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA/Piotr Andrzejczak

Pozostałe wiadomości