Syn Magdaleny Stępień i Jakuba Rzeźniczaka nie żyje. "Niewyobrażalny ból"

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Syn Magdy Stępień i Jakuba Rzeźniczaka nie żyje

Magdalena Stępień poinformowała za pomocą Instagrama, że jej roczny syn Oliwier przegrał walkę z rakiem. Syn Jakuba Rzeźniczaka zmarł w Izraelu, gdzie od pół roku przebywał w jednym z tamtejszych szpitali.

Magdalena Stępień na początku roku poinformowała fanów, że u jej malutkiego synka wykryto sporego guza wątroby. Nowotwór okazał się być bardzo rzadką odmianą i modelka postanowiła wyjechać z synem do Izraela, by tam podjąć specjalistyczne i kosztowne leczenie. Celebrytka i ojciec chłopca, Jakub Rzeźniczak, mieli odmienne zdania na ten temat, dlatego Magdalena Stępień założyła internetowe zbiórki, dzięki którym uzyskała środki na ratowanie życia chłopca. Niestety teraz poinformowała, że Oliwierek przegrał walkę z rakiem.

Oliwier Rzeźniczak nie żyje. "Choroba szybko rozprzestrzeniła się"

Magdalena Stepień przekazała smutne wiadomości o śmierci Oliwiera Rzeźniczaka za pomocą Instagrama. Modelka opublikowała czarno-białe, uśmiechnięte zdjęcia syna, który żył nieco ponad rok.

"Choroba Oliwierka niestety szybko rozprzestrzeniła się i zabrała naszego Aniołka tutaj na Ziemi Świętej, w Izraelu. Czujemy niewyobrażalny ból, ale i ogromną wdzięczność, za każdy dzień jego życia. Było tych dni dokładnie 376. Msza pogrzebowa oraz ostatnie pożegnanie Oliwierka odbędzie się w kaplicy na cmentarzu przy ul. Wojska Polskiego 59A w Oleśnicy, 1 sierpnia (poniedziałek) o godzinie 14:00. Wszystkich, którzy chcą się pomodlić z nami Różańcem Świętym, zapraszamy od 13:40 do kaplicy. Dziękujemy za wszelkie dobro, które od Was płynęło. Jesteśmy za to bardzo wdzięczni. Jednocześnie bardzo prosimy media o uszanowanie czasu naszej żałoby. Bardzo potrzebujemy teraz spokoju, wyciszenia i modlitwy" - napisała.

Magdalena Stępień wyłączyła możliwość komentarzy pod zdjęciem. Na to samo zdecydował się Jakub Rzeźniczak, który na Instagramie opublikował to samo oświadczenie i zdjęcie, co jego była partnerka. Całą redakcją przesyłamy szczere kondolencje rodzinie chłopca.

Danuta Stenka wzięła udział w akcji Itaki i zaangażowała się w poszukiwania osób zaginionych
Danuta Stenka wzięła udział w akcji Itaki i zaangażowała się w poszukiwania osób zaginionych Danuta Stenka, która w serialu "Nieobecni" gra matkę zaginionej przed laty córki, zaangażowała się w akcję Fundacji Itaka. Aktorka włączyła się w serię spotów, kierowanych do rzeczywistych zaginionych.

Syn Magdaleny Stępień i Jakuba Rzeźniczaka chorował na raka

Oliwier Rzeźniczak wydawał się być okazem zdrowia i na początku nic nie wskazywało na to, że może mieć nowotwór. Wzdęty brzuszek malucha, który przez wielu lekarzy był określany jako prawidłowy, zaniepokoił jednak przezorną mamę, która wykonała specjalistyczne badania.

Niestety okazało się, że syn Jakuba Rzeźniczaka ma bardzo rzadki i złośliwy nowotwór wątroby. Modelka nie potrafiła się porozumieć ze swoim byłym partnerem, który po rozstaniu związał się z się nową partnerką i zorganizowała zbiórkę na leczenie Oliwiera. Z pieniędzy zebranych od internautów Magdalena Stępień i maluch wylecieli, by podjąć specjalistyczne leczenie w Izraelu, w klinice, którą pomogła im wyszukać sama Anna Lewandowska. Modelka co jakiś czas informowała fanów o postępach w leczeniu chłopca. Niedawno u Oliwierka wykryto przerzuty także przerzuty do płuc.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Pozostałe wiadomości