Oni zostali rodzicami w 2023 roku! Zobacz, które gwiazdy powitały na świecie potomstwo

Oni zostali rodzicami w tym roku!
Oni zostali rodzicami w tym roku!
Źródło: Mw Media
2023 rok zbliża się ku końcowi. Był pełen zaskakujących emocji i niesamowitych wrażeń. Zobaczcie, która z gwiazd powitała w tym roku na świecie dziecko. Niektórzy podzielili się radosnymi nowinami od razu, a inni starali się zachować to w tajemnicy.

W tym roku mieliśmy zatrzęsienie narodzin dzieci gwiazd, zarówno na polskim rynku, jak i zagranicznym. Rodzicami stali się uwielbiani przez nas aktorzy, muzycy, a także gwiazdy popularnych programów telewizyjnych. Specjalnie dla was przygotowaliśmy podsumowanie, która z gwiazd powitała w tym roku na świecie dziecko. Zapraszamy.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

25112023_MAMTALENT_WIENIAWA_URODZINY
Julia Wieniawa o 25. urodzinach. Podsumowała dotychczasową karierę
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Oni zostali rodzicami w 2023 roku: Marta i Dawid Kubaccy

Na początku stycznia tego roku na świecie pojawiła się córka Marty i Dawida Kubackich. Skoczek narciarski wraz z żoną w grudniu 2020 r. powitali na świecie córkę Zuzannę, a 6 stycznia Marta Kubacka urodziła drugą pociechę — Maję.

Oni zostali rodzicami w 2023 roku: Olga Bołądź

Olga Bołądź jest mamą 10-letniego Brunona. W tym roku rodzina aktorki powiększyła się o jeszcze jedną osobę. Gwiazda i jej partner Jakub Chruścikowski w maju powitali na świecie córkę Ritę.

Oni zostali rodzicami w 2023 roku: Pola i Michał Wiśniewscy

Rok 2023 był również niespodzianką dla rodziny Wiśniewskich, bowiem znany muzyk powitał na świecie swoje szóste dziecko. W maju Pola Wiśniewska urodziła syna Noëla Cloé, który jest zarówno szóstym dzieckiem dla lidera Ich Troje jak i jego żony.

Oni zostali rodzicami w 2023 roku: Magdalena Koleśnik

Magdalena Koleśnik, która kilka miesięcy temu zagrała główną rolę w filmie "Ukryta sieć" w czerwcu tego roku została pierwszy raz mamą. Aktorka trzyma życie prywatne z dala od blasku fleszy, jednak w jednym z postów na Instagramie ujawniła, że zdecydowała się na poród domowy, jednak wraz z partnerem Marcelem Balińskim nie zdecydowali się zdradzić imienia, ani płci maleństwa.

Oni zostali rodzicami w 2023 roku: Wersow i Friz

Kiedy najpopularniejsza para youtuberów w Polsce ogłosiła, że spodziewają się dziecka, ich fani oszaleli z radości. Wersow na początku trzymała tę informację w tajemnicy, jednak po kilku miesiącach postanowili powiedzieć o tym wraz z ukochanym, publikując piosenkę. O narodzinach ich córeczki Mai zakochani poinformowali za pomocą nagrania na YouTubie w maju tego roku.

Oni zostali rodzicami w 2023 roku: Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski

Również w maju powiększyła się rodzina Sylwii Przybysz i Jana Dąbrowskiego. Młodzi rodzice byli już rodzicami dwóch córek — Poli i Neli, kiedy w maju na świecie pojawiła się ich trzecia córka Jaśmina.

Oni zostali rodzicami w 2023 roku: Piotr Kupicha

Piotr Kupicha 14 lat związany był z Agatą Fręś. W 2005 roku na świecie pojawił się ich pierwszy syn Paweł, a cztery lata później kolejny syn Adam. Ich związek nie przetrwał próby czasu, a po rozstaniu muzyk związał się z modelką Eweliną Sienicką, z którą ma dwie córki, dziewięcioletnią Jagodę i urodzoną w lipcu tego roku Laurę.

Oni zostali rodzicami w 2023 roku: Tadeusz Müller

Tadeusz Müller w czerwcu 2022 r. ożenił się ze swoją wieloletnią partnerką Małgorzatą Downar. Syn Magdy Gessler stara się trzymać życie prywatne z dala od mediów, jednak tą nowiną pochwalił się w sieci. 9 lipca tego roku na świecie pojawił się jego pierwszy syn — Antoni.

Oni zostali rodzicami w 2023 roku: Maria Dejmek

Maria Dejmek jest znaną polską aktorką. Jej babcia to aktorka Danuta Mniewska, a dziadek — reżyser teatralny i aktor Kazimierz Dejmek. Aktorami są także jej rodzice — mama Ewa Taraszkiewicz-Dejmek i tata Piotr Dejmek. W listopadzie 2019 r. aktorka powitała na świecie synka Gustawa, a w październiku tego roku na świecie pojawiła się jej córeczka — Zofia.

Oni zostali rodzicami w 2023 roku: Rozalia Mancewicz

Była Miss Polonia i przyjaciółka Pauliny Krupińskiej-Karpiel w listopadzie tego roku została mamą po raz trzeci. W 2014 r. modelka wyszła za mąż za Marcina Jaworskiego, z którym ma siedmioletniego syna Henryka, dwuletnią córkę Zofię i kilkutygodniowego synka Józefa.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: Mw Media

podziel się:

Pozostałe wiadomości