Oscary 2023. Gwiazdy na uroczystej kolacji domu mody Chanel

Gwiazdy na kolacji Chanel
Gwiazdy na kolacji Chanel przed galą rozdania Oscarów
Źródło: Getty Images
W Stanach Zjednoczonych trwają właśnie przygotowania do corocznej gali Oscarów. Zanim jednak gwiazdy pojawią się na słynnej ceremonii, czeka ich wiele towarzyskich spotkań poprzedzających wyjątkowy wieczór. Jednym z nich była organizowana już po raz 14. uroczysta kolacja domu mody Chanel. Wśród nich pojawiła się Emma Watson, czy Nicole Kidman. Zobaczcie, jak się prezentowały.

Jak co roku dom mody Chanel oraz Charles Finch zaprosili gwiazdy, twórców i przyjaciół marki na uroczystą kolację, która obyła się w Polo Lounge w Beverly Hills Hotel. To jedno z najbardziej prestiżowych wydarzeń roku, na który wstęp mają tylko nieliczni. Zobaczcie, jak gwiazdy prezentowały się na dobę przed słynnymi Oscarami.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Oscarowa kolacja Chanel 2023

W nocy z 12 na 13 marca świat pozna laureatów najważniejszych nagród filmowych na świecie. Ostatnie godziny przed ceremonią to dla niektórych gwiazd, artystów, muz i twórców okazja do pokazania się na legendarnej kolacji domu mody Chanel. Wśród gości pojawiły się ambasadorki marki: Nicole Kidman i Kristen Stewart, a także Emma Watson, Lily James, Sam Claflin, Rege-Jean Page, Austin Butler, czy Brendan Fraser i Jeanne Moore.

Nicole Kidman postawiła na klasyczny look w stylu Chanel - dopasowaną garsonkę i perłowe ozdoby. Kristen Stewart postawiła na wierny swoim przekonaniom zestaw - top i szorty w zestawieniu z ciężkimi, wojskowymi butami. Zobaczcie, jak prezentowali się goście domu mody Chanel.

Kristen Stewart
Kristen Stewart na kolacji Chanel przed Oscarami
Kristen Stewart
Źródło: Getty Images
Nicole Kidman
Nicole Kidman na uroczystej kolacji domu mody Chanel
Nicole Kidman
Źródło: Getty Images
Sam Claflin
Sam Claflin na wieczorze Chanel
Sam Claflin
Źródło: Getty Images
Rege-Jean Page
Rege-Jean Page na kolacji domu mody Chanel
Rege-Jean Page
Źródło: Getty Images
Brendan Fraser i Jeanne Moore
Brendan Fraser i Jeanne Moore tuż przed ceremonią rozdania Oscarów
Brendan Fraser i Jeanne Moore
Źródło: Getty Images
Lily James
Lily James na kolacji domu mody Chanel
Lily James
Źródło: Getty Images
Emma Watson
Emma Watson na kolacji domu mody Chanel. Jak prezentowała się dobę przed Oscarami?
Emma Watson
Źródło: Getty Images
 Austin Butler
Austin Butler na uroczystej kolacji domu mody Chanel
Austin Butler
Źródło: Getty Images

Oscary 2023 - szczegóły ceremonii

Zaledwie godziny dzielą nas od 95. ceremonii wręczenia najważniejszych nagród filmowych na świecie. W tym roku poznamy laureatów w wielu kategoriach, w tym dla najlepszych filmów i twórców, których dzieła miały swoją premierę kinową lub streamingową w 2022 roku. Spośród nominowanych do Oscara 2023 filmów znajduje się również produkcja polska - "IO" w reżyserii Jerzego Skolimowskiego, która będzie walczyć o nagrodę dla najlepszego filmu.

Zapytany o odczucia związane z nominacją i nadchodzącą galą ogłoszenia wyników, Jerzy Skolimowski mówi, że nie jest zbytnio podekscytowany, odczuwa jedynie zmęczenie. Aktualnie przebywa już w Ameryce, w Los Angeles.

"Nie jestem podekscytowany, ponieważ jestem przekonany, że znam wynik Oscara dla najlepszego międzynarodowego" - powiedział.

Zazwyczaj transmisja rozpoczynała się o godzinie 2.00 w nocy polskiego czasu, ale w tym roku organizatorzy poinformowali niedawno o zmianie godzin transmisji ze względu na wyjątkowe okoliczności. Ze względu na zmianę czasu na letni i cofnięcie zegarów o godzinę, ceremonia rozpocznie się w Polsce o 1.00 w nocy.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości