Ostatnie zdjęcie i słowa Marty Kubackiej przed chorobą chwytają za serce. "Każda potrzebuje miłości"

Kim jest Marta Kubacka, żona Dawida Kubackiego?
Kim jest Marta Kubacka, żona Dawida Kubackiego?
Źródło: Foto Olimpik/NurPhoto via Getty Images/Instagram
Marta Kubacka kilka dni temu trafiła do szpitala z problemami natury kardiologicznej. Dawid Kubacki niemal natychmiast zrezygnował z uczestnictwa w Pucharze Świata i wrócił do ukochanej żony i dzieci. Jak zaznaczył, lekarze walczą o życie jego partnerki. Internauci zwrócili uwagę na ostatnie zdjęcie, które pojawiło się na instagramowym profilu żony sportowca. "Pęka mi serce" - czytamy pod postem.

W mediach wciąż pojawiają się nowe doniesienia dotyczące stanu zdrowia Marty Kubackiej. Na temat jej choroby i rezygnacji z uczestnictwa w Pucharze Świata Dawida Kubackiego wypowiedział się także Adam Małysz, czy Krzysztof Skórzyński. Niemal cała Polska trzyma kciuki za szybki powrót do zdrowia ukochanej sportowca.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

4112022_TAJEMNICEPRODUKCJI_KUBAWOJEWODZKI
Tajemnice produkcji #8 Kulisy programu "Kuba Wojewódzki". Wygląd studia, zakamarki, sekrety programu
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Ostatni post Marty Kubackiej chwyta za serce

Internauci z niecierpliwością wyczekują jakiejkolwiek nowej wiadomości o tym, jak czuje się Marta Kubacka. W poszukiwaniu tych wieści tłumnie przybyli na jej profil na Instagramie. Zdjęcie, które opublikowała jako ostatnie, chwyta za serce. Pokazała bowiem jak tuli swoje dwie ukochane córeczki.

"Trzy kobiety. Każda inna. Każda ma inne potrzeby. Każda potrzebuje miłości, czułości i siły. Tego życzę każdej mamie, żonie, córce, KOBIECIE!" - napisała.

Zdjęcie zostało opublikowane zaledwie kilka dni przed tym, jak żona Dawida Kubackiego trafiła do szpitala. Obecnie niemal co kilka minut pojawiają się nowe komentarze od internautów i fanów sportowca.

"Marta, dużo zdrowia. Wszyscy trzymamy za Ciebie kciuki";

"Pani Marto wszyscy trzymamy kciuki i modlimy się o Pani powrót do zdrowia";

"Siła jest kobietą, każda kobieta jest waleczna. Będzie dobrze, musi być dobrze, bo nie ma innej opcji!. Pod postem Pani Męża, ogrom komentarzy ze słowami wsparcia. Cała Polska i nie tylko trzyma mocno za Panią kciuki. Szybkiego powrotu do zdrowia i dużo siły" - czytamy pod ostatnim postem Marty Kubackiej.

Świat sportu wspiera Dawida Kubackiego

Prezes Polskiego Związku Narciarskiego - Adam Małysz - tuż po tym, jak pojawiła się informacja w mediach, że Marta Kubacka w ciężkim stanie trafiła do szpitala, wydał oświadczenie, w którym zaznaczył, że wszyscy modlą się o jej szybki powrót do zdrowia.

"Ma od nas gwarancję, że jeżeli będzie potrzebował z naszej strony jakiejkolwiek pomocy, to natychmiast ją otrzyma. Napisałem do niego SMS-a w tej sprawie" - zdradził Adam Małysz w rozmowie z se.pl.

Dawid Kubacki odpisał na wiadomość Adama Małysza: "Tak, oczywiście, dziękuję".

Specjalny komunikat wydała również Międzynarodowa Federacja Narciarska.

"Jako rodzina skoków narciarskich, gorąco cię wspieramy i życzymy Marcie wszystkiego najlepszego. Mamy nadzieję, że twoja prywatność będzie uszanowana i prosimy o to wszystkich fanów. Nasze myśli są z wami, Dawidzie i Marto. Bądźcie silni" - opublikowano.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: Foto Olimpik/NurPhoto via Getty Images/Instagram

podziel się:

Pozostałe wiadomości